Skocz do zawartości

Bartoszyce 4-6.6.2004


Rekomendowane odpowiedzi

siemka

a więc w Bartoszycach odbedzie sie zlocik, bardzo przyjemny

jako że spora cześć forumowiczów chciałaby wpaść na mazury i warmie :) także jest okazja, a tak na boczku moglibyśmy zorganizować jakąś rundke po mazurkach lub ewentualnie wyskoczyc do Rosji, do Kaliningradu np. fajne miasto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bartoszycach będe prawie na 100%, mam nadzieje ze nic nie wykwitnie przeciw mojemu wyjazdowi. W zeszłym roku byłem i bardzo sie z tego powodu ciesze. Zlot zajebisty, fajni ludzie, super miejsce. A co do tego wypau zeby sobie pojezdzic to wszyzstko zalezec bedzie od finansów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem spodziewaj sie zetówniez pokaże !!! Mam tylko nadzieję ze tym razem spotkamy sie i napijemy jakiegos pifka czy cos, a moze razem pokazalibyśmy dupe jako przedstawiciele 4um. Co ty na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w bartochach robią fajne imprezki i zamierzam również się wybrać. Napiszcie cos bliżej o tym zlocie a dokładnie w którym miejscu się to odbywa. Jak tam dojechać? Jakiś rozkład dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojachac jest bardzo łatwo. Wszystko jest oznakowane jak nalezy. Od zachodu nie wiem jak sie wjezdza do Bartoszyc ale od strony wschodniej dojazd na zlot jest bardzo łatwy. JEszcze przed wjazdem do Bartoszyc trzeba skręcić w lewo w taką drogę z płyt, po chwili dojeżdzasz to mijesca zlotu. Nie wiem dokładnie, ale uwierz mi ze wszystko bedzie oznaczone. Co do programu dnia to nie wiem jak będzie ale na pewno dobra impreza, fajna muzyka, ciekawe konkursy, POKAZYWANIE DUPY, moze palenie katamarana ( ale to nie koniecznie), jak zwykle kartki na zarcie bedą no i parada, nie wiem co jeszcze chłopaki wymyśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wpadajcie! Serdecznie zapraszam :D :D :D :) Zapowiada sie swietna zabawa :twisted: :twisted: Zapewnione 2 posilki, koncerty, byc moze paintball (ale nie jestem pewna czy pomysl doszedl do skutku), konkursy,parada i inne atrakcje :D :smile2: :D Naprawde warto!! :D :D

 

A jesli chodzi o opieke to moge Was przyjac pod swoje skrzydla pod warunkiem ze bedziecie grzeczni!!! :D ;) ;)

pozdr :twisted: :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...