Skocz do zawartości

Bartoszyce 4-6.6.2004


Rekomendowane odpowiedzi

kurna Grzesiu współczuje ci ja to bym dzisiaj nie strzelił takiej traski :mrgreen:

 

gorszego zjeba od Ciebie to nie było, myślałem ze zajebiesz tego swojego sprzeta :mrgreen:

aha i mam nadzieje ze juz polubiłeś motocyklistów :mrgreen:

 

pozdrów żonke i powiedz niech sie już nigdy nie łapie za kierownice bo znowu wjedzie do jeziora :mrgreen: to było ostre hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to prawda. pokrótce było to tak. Lusi postanowiła zaliczyć przejazd junakiem z koszem. Wsiadła ona i sześciu najebanych facetów. Pierwsze kółko.... i prawie drzewo. drugie kółko... prawie drzewo, trzech spadło. trzecie kółko.... jezioro, pięciu spierdalało gdzie pieprz rośnie, został tylko właściciel i... Lusi. Jak ja nie cierpię najebanych motocyklistów. :mrgreen: Tomek zdjęć niespecjalinie narobiłem bo byłem za bardzo najebany. Zresztą takiej rzeźni dawno nie widziałem. cud że nikt nie zginął. o dziwo tylko jeden motor Bronka został rozjebany (tzn silnik) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie :lol: :) - o junaku nawet nie słyszałem :) Z wody wyciągali także samochód, no ale Lusi jest tylko jedna więc nie dała rady złatwić dwa pojazdy jednego wieczora :mrgreen:.

 

co do silnika to oczywiście sam Bronek przyłożył do tego ręki :oops: . Nawaliłem się i zachciało mi się postrzelać z tłumików :) . Prawdopodobnie sprzęta była za zimna. Qwa, stary a głupi :ehz: . Chłopaki w niedzielę nie wołali już do mnie Bronek tylko Kiler ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, Widziałem, Pokazałem dupe, spaliliśmy samochód ( reka w gore kto okladał go drągiem albo kopał :) ) no i nie wiem co tam jeszcze, wypilem duzo pifaaa, polozylem sie spac w niedziele o 5:40 :mrgreen: no i ogólnie było zajebiście

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoja dupa była na scenie obok tej gołej panienki?

 

Nie nie, moja dupa byla jakos troche później, panienka sie skonczyla jeszcze chwile pograli i dopiero ja byłem.

 

P.S. Poszukam zaraz jakis fotek i wrzuce do albumu

 

dodane:

mam juz fotki oto link do albumu

http://forum.motocyklistow.pl/album_cat.php?cat_id=6

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ładne, szkoda tylko że to gdzie jest grupka 4-umowa jest nie ostre. Nic tam, zrobimy nowe na następnym zlocie :)

 

Misza, patrzyłem album. Który to Ty? Ten z długimi włosami czy ten czarny kręcony bez koszulki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...