Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sprzedałem moto 2 lata temu (kolana mi szwankują) i kupiłem BMW do wietrzenia czupryny. Z perspektywy czasu mogę napisać że pozytywna zmiana :) Gdybym wiedział jak bedzie, wcześniej bym to zrobił, i nie łudził się że będzie lepiej (z kolanami oczywiście). Na razie 16 tysięcy i poza wymianą oleju nic. W tym miesiącu wymięnię klocki i tarcze z przodu.

 

Z4.jpg

 

E60 535D w wersji fabrycznej 272 konie też w rodzinie i słowa nie powiem złego. Leje verve i ogień. Filtry oleje klocki i profilaktycznie termostaty. Tyle wymieniłem i na tym koniec napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw e36, co prawda 316, poszło na żyletki, ruda podwozie zjadła (było kupione po dachowaniu o czym nie wiedziałem, ale 4 lata bez awarii śmigała). Silniczek bezawaryjny i 300k km, jeśli wierzyć że nie był cofany z większego przebiegu. Teraz e46 320d i co miesiąc jakaś naprawa od początku zakupu. Na szczęście sam większość rzeczy w nim robię, więc tylko części kosztują. Pomimo tego faktu, następna to chyba bedzie e39 523i. I kolejne też BMW. Zostanę przy tej marce póki co :-) Swoją drogą, to trochę żal, że e36 się pozbyłem...

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Każda marka ma swoje lepsze i gorsze modele.

Bmw robi średńie diesle ale za to bardzo dobre silniki benzynowe r6.

Jeśli chodzi o bmw to najwieksza zaletą jest ich prowadzenie.

Każde auto sie psuje mńiej lub bardziej ale mało jest marek ktore dostarczają orzyjemności z jazdy.

 

Kolega niedawno mi opowiadał, że kupił bmw i w ciągu pół roku zapłacił 3 wysokie mandaty.

Sprzedał bmw cholere i kupił seata. J k ręką odjął. Ńie płaci mandatów.

Jbki z tego wniosek.

Marka prowokuje do troszke sportowej jazdy, do czerpania orzyjemnisci z jazdy.

Jak ktos chce się orzemieszczać to i ople corsa wystarczy.

 

Jakieś 6 lat temu zarzekałem sie, ze nigdy jie kupię bmw, auta dla buraków.

Wtedy prżejechałem sie e46 i szybko zmieniłem zdanie.

 

Co orawda ostatnio e87 sprawił spory zawód ale z marki nie zamierzam rezygnować.

Tylko trzyda trafic na dobry egzemplarz z drugiej ręki.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po ilości wyświetleń i odpowiedzi już widzę, że zbyt wielu wielbicieli tu nie ma.

Ja poza tym, ze nie lubię niemcowych produkcji to napiszę dlaczego nie BMW.

Jak szanująca się firma może przez tyle lat robić te same zegary...

 

Dla mnie te zegary wlasnie sa klasycznie piekne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to najwyższa jakość. Nigdy mi się nie znudzi.

Warto mieć na uwadze to, że wibratory Lovense http://seksnaodleglosc.pl/lush nie są zabawkami erotycznymi, które są przeznaczone tylko i wyłącznie dla takich kobiet, które po prostu nie mają partnera. Przecież takie zabawy są dobre dla każdego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyzsza jakosc czy nie, musialem trafic na zgnila sliwke. Mialem X3 przez 2.5 roku, gdyby nie gwarancja to naprawy kosztowalyby mnie okolo 50 tysiecy (nowe turbo, elektryka pierdoly, pol silnika, czujniki, cos ze sterowaniem itd.) oddalem w cholere z powrotem do dilera, w tym samym czasie we wranglerze tylko sie zarowka przepalila z przodu.

Jezdzilo sie ok, ale powaznie bym sie zastanowil kilka razy zanim znowu bym zainwestowal w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to najwyższa jakość. Nigdy mi się nie znudzi.

Jak bym słyszał mojego brata ... przejechałem się jego 535 M i doopy nie urwało wole mietki ;)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyzsza jakosc czy nie, musialem trafic na zgnila sliwke. Mialem X3 przez 2.5 roku, gdyby nie gwarancja to naprawy kosztowalyby mnie okolo 50 tysiecy (nowe turbo, elektryka pierdoly, pol silnika, czujniki, cos ze sterowaniem itd.) oddalem w cholere z powrotem do dilera, w tym samym czasie we wranglerze tylko sie zarowka przepalila z przodu.

Jezdzilo sie ok, ale powaznie bym sie zastanowil kilka razy zanim znowu bym zainwestowal w BMW.

Mamy X3 ale wywiozłem zagranicę, skończyło sie na wymianie silnika po 180 tysiącach. Kolega swoje X3 oddał bo wielu naprawach a Auto było nowe z Salonu. Miałem X5 i też były niespodzianki.

 

Najwyższa jakość to jest np. w Prosiaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy X3 ale wywiozłem zagranicę, skończyło sie na wymianie silnika po 180 tysiącach. Kolega swoje X3 oddał bo wielu naprawach a Auto było nowe z Salonu. Miałem X5 i też były niespodzianki.

 

Najwyższa jakość to jest np. w Prosiaku :D

Moje mialo 110 jak oddawalem. Podejrzewam, ze spokojnie gdyby dociagnelo do 180 to juz mialoby drugi, trzeci silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW robi kupy a nie diesle.

Benzynowe silniki to tylko 3l daje radę.. reszta jest przeciętna.

Ale przyznaję, że zawieszenie i co za tym idzie prowadzenie auta jest na bardzo dobrym poziomie.

 

Mój dobry kumpel ma audi a6 3l quattro.

Szczerze to dupy nie urywa..

Siostra mojej żony jeździ paskiem z 99. Jest miekki jak cholera ale ona uważa, że jest bardzo komfortowy i ma zajebiste zawieszenie..

 

Także gusta....

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Yuby, mialem x3 w planie mialo byc x5 moze 6 po jakims czasie, ale zdecydowanie sie zrazilem. Fakt faktem mialem 2.0D z czasem wyszlo, ze jeden z bardziej awaryjnych u nich, malo palil i dawal rade po gorach, mieszkalem na 900 metrach (rajdowcem nie jestem), ale sypal sie bardziej niz galerianki. Madry po szkodzie. Audi fajne, zgadzam sie co do gadzetow i wyposazenia, jezdzilem tylko maluchem a1 bodajze, kiedys wypozyczalem wiec co do prowadzenia nie mam zbytnio porownania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...