Skocz do zawartości

Suzuki Czu Yamaha :)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

zastanawiam sie nad kupnem motorka za jakis czas i zastanawiam sie nad gsx-rem i thundercatem konkretnie

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-600-gsxr600-1997r-kup-na-raty-i1473372638.html

http://moto.allegro.pl/yamaha-yzf-600-yzf600-thundercat-1998r-kup-na-raty-i1476672865.html

to ma byc cos w tym stylu co wedlug was jest lepsze lub jakies inne propozycje ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytoczę ci pokrótce co mi koledzy powiedzieli gdy sam sie zastanawiałem nad takimi motongami...

po pierwsze od razu nastaw sie że motocykle nie były używane turystycznie do weekendowych wypadów z plecaczkiem za miasto, tylko do ostrego zapie**alania po winklach.

gixxer typowy sport z siermiężną pozycją, thunder sportowo-turystyczny (nie turystyczno-sportowy), na pewno wygodniejszy ale z pewną bolączką skrzyni biegów... II bieg z czasem wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegos starszego rocznikowo ale zadbanego. Te dwa z linkow to ewidentnie sprzety po przejsciach, nie wiadomo co kto przy nich robil, czy nie chcial czegos ukryc, itp. Wez jeszcze pod uwage F2/F3, bardzo wygodne i trwale sprzety, moze nie tak mocne jak gsxr ale na pewno lepsze od thundercata. Jeden forumowicz, michal750, czesto ma jakies cebry do sprzedania i jak patrzylem na zdjecia to zawsze bardzo zadbane.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam yamaha, ma swoje minusy jak kazde moto, ale te minusy przynajmniej nie sa wstanie przykryc plusow uzytkowania i posiadania tego moto. I powiem ci ze zamienie wlasciwie doloze sobie kolejne i to tez bedzie yamaha :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...