Skocz do zawartości

Prostownik akumulatorowy uniwersalny


piotrnycz9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam może ktoś mi doradzi w wyborze a mianowicie zastanawiam się nad kupnem dobrej marki prostownika akumulatorowego do motocykla i samochodu do 300zł,pytanie teraz takie czy kupię dobrze działający prostownik uniwersalny pod względem że mi nie będzie uszkadzał przy ładowaniu akumulatora motocyklowego i czy będzie ładował skutecznie tzn.100% i bym nie musiał ładować zbyt często czy po prostu niema takich skutecznych i znanych firm prostowników uniwersalnych i lepiej sobie kupić osobno do motocykla i samochodu ,jeżeli ktoś się zna na takich rzeczach lub może coś polecić z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cudo nazywa sie TRONIX :buttrock: ..steruje nim mikroprocesor , bardzo dobre urządzenie , potrafi podnieść zasiarczony akumulator .. :buttrock: ...osobiście Polecam ...występują dwie wersje z możliwością ładowania baterii 6V oraz bez tej możliwości...... :icon_twisted: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam może ktoś mi doradzi w wyborze a mianowicie zastanawiam się nad kupnem dobrej marki prostownika akumulatorowego do motocykla i samochodu do 300zł,pytanie teraz takie czy kupię dobrze działający prostownik uniwersalny pod względem że mi nie będzie uszkadzał przy ładowaniu akumulatora motocyklowego i czy będzie ładował skutecznie tzn.100% i bym nie musiał ładować zbyt często czy po prostu niema takich skutecznych i znanych firm prostowników uniwersalnych i lepiej sobie kupić osobno do motocykla i samochodu ,jeżeli ktoś się zna na takich rzeczach lub może coś polecić z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

polecam ładowarkę CTEK Multi XS7000 - ładuje wszystko, odsiarcza, wzbudza (made in Szwecja) cena ok 360 zł ale warto. Mogę wskazać miejsce gdzie sam kupiłem

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedz poprzedników,prostownik z Lidla jest OK, nie ma go w ciagłej sprzedaży, ale co jakiś czas sie pokazuje, na allegro też mozna go dostać ;-) stosunek jakość i funkcjonalność do ceny- BARDZO DOBRA, polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...