Skocz do zawartości

TL1000R Problem z zapalnaiem


Rekomendowane odpowiedzi

To ze trzeba uwazac to wiem. Nie stety jak na zlosc po kupnie okazalo sie ze w tym motorku zostaly wymienione walki rozrzadu na sportowe. Teraz motorek nie ma 135 ale 150 KM. Ostatnio nawet dostalem propozycje kupna 2 koncowek REMUSa calych w karbonie bez zadnej ryski i nakladki na tylnu zadupek za 1000 zlotych. Ale mysli ze nie potrzeba do niego juz nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie ma TLKi w wersji N. Przekonałem się już dość dobrze, że osoby których nie stać na lepszy sprzęt wyśmiewają innych, szukając jak najwięcej wad w ich motocyklach. Gdybyście czytali z głową widzielibyście co napisałem 3 posty wyżej. Motocykl był sprawdzony. Jestem pewien, że nic mu nie jest, a to jak wygląda to moja sprawa. Akurat szukałem takiego motocykla i nic Wam do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie ma TLKi w wersji N. Przekonałem się już dość dobrze, że osoby których nie stać na lepszy sprzęt wyśmiewają innych, szukając jak najwięcej wad w ich motocyklach. Gdybyście czytali z głową widzielibyście co napisałem 3 posty wyżej. Motocykl był sprawdzony. Jestem pewien, że nic mu nie jest, a to jak wygląda to moja sprawa. Akurat szukałem takiego motocykla i nic Wam do tego.

Jesli do mnie pijesz to zechciej zauwazyc ze nie wysmiewam sie z Twojego motocykla. Nigdzie nie napisalem ze jest po dzwonie, tylko ze nic w nim wyjatkowego. I nie lecze w ten sposob kompleksow ze mam gorsze moto od Ciebie i nie stac mnie na lepsze, bo gdybym chcial to w kazdej chwili moglbym pojsc do salonu i kupic 2 nowe sportowe litry ale wole za ta kase kupic mieszkanie, a do jazdy wystarcza mi stara dobra bezawaryjna podzwonowa F3 przerobiona na golasa ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...