Skocz do zawartości

Częstochowa 2011 - Rozpoczęcie sezonu moto. -


Adriano22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtrącę małą dygresje w temacie. wiecie gdzie jest plac nauki jazdy albo zamknięte od użytku pare metrów kwadratowych typu plac nauki jazdy. Chciałem poćwiczyć ósemkę awaryjne hamowanie wolną jazdę i innne pierdoły tylko nie wiem gdzie a na uliczkach osiedlowych to nie chcę chodzi konkretnie warszawę i najlepiej w okolicy gocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

ja się chętnie dołączę. W niedzielę o 6.30 w Jankach, czy na Bemowie?

pozdro

 

 

 

"

.....pasowałoby ustalić wstępnie godzinę - 6.30 to będzie dobrze na zbiórkę?.....

 

A tak poważnie to fajnie byłoby jechać większą grupą ale z normalną prędkością bez wariactwa tak do 130 km/h. Ja na coś takiego się piszę.

"

 

Godz: 6.30, niedziela -> pasuje, a co do miejsca to zobaczymy czy ktoś się dołączy, na razie do uzgodnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak z tą sobotą ilu chętnych na wyjazd i czy będziemy jechać jak będzie kiepska pogoda :icon_question:

pogoda ma być w niedziele bezdeszczowa "prawie bezchmurnie" 15 stopni, sobota 9 stopni z deszczem, ale to tylko prognozy,wiec może się jeszcze przesunąć słońce na sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wybiera i pasuje mu ekipa na rybkę?? proponuję:

Miejsce zbiórki - 17.04 (niedziela) McDonald's w Jankach godz 6.00

Godz. wyjazdu - 6.30

Z uwagi na remonty Gierkówki i liczne zwężenia proponowana trasa. Predkość czoperowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jadą jakieś mniejsze pojemności w sobotę ? Niestety mam chwilową zmianę motocykla z CBR 600 RR na CB 500E (golas) i oczywiste jest że z 600taki+ nie dam rady jechać. Jeśli jest ktoś kto jedzie z Warszawy lub okolic i ma zamiar jechać tak max 110 to poproszę o kontakt ;]

 

gg: 2511609

Edytowane przez Gogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wybiera i pasuje mu ekipa na rybkę?? proponuję:

Miejsce zbiórki - 17.04 (niedziela) McDonald's w Jankach godz 6.00

Godz. wyjazdu - 6.30

Z uwagi na remonty Gierkówki i liczne zwężenia proponowana trasa. Predkość czoperowa ;)

 

6.00 jest git

co do listy utrudnień na trasie, to nie jest najkrótsza, ale w niedzielę o świcie nie będzie raczej wielkiego ruchu, to może nie ma co się pchać wioskami i lepiej jechać najkrótszą, bo i przy okazji najszersza...

http://www.gddkia.gov.pl/19/lista-utrudnien

gdyby zebrała się kolumna i ludzie potrafili jechać w kolumnie, wtedy jazda kolumną jednym z dwóch pasów jest dużo przyjemniejsza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie będzie po za stadem motocykli lecących z Mazowieckiego, w każdym razie spotkamy się to zdecydujemy ostatecznie ;)

Już wygląda, że będziemy lecieć w kilkanaście motocykli ale dla rybkowiczów jazda w kolumnie to norma ;)

info jakie dostałem:

 

leciałem gierkówką w sobotę - zwężenia takie, że jak samochody się zakorkują to możesz motocykla nie wbić i będziesz stać! Inna kwestia że w niedziele rano nie powinno być korków...gorzej z drogą powrotną.

 

Przez końskie - po zjeździe z 9-ki jest co prawda 50km nienajlepszej nawierzchni, ale reszta drogi to cud miód orzeszki ... i widoki ładne :)

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wczoraj ma moto. Stałem z autami lub przebijałem się na 1 i 2 biegu, skokami. W stronę Częstochowy było lepiej, bo jest pobocze, więc się więcej jedzie, ale też dwójeczka i prędkość patrolowa.

Ogólnie lipa. Plus w niedziele może być taki, że rano i nie będzie ciężarowek.

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...