Skocz do zawartości

Częstochowa 2011 - Rozpoczęcie sezonu moto. -


Adriano22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem fotografką i marzy mi sie pojechać na Zlot Gwiazdzisty.

Nie mam motocyklu i poszukuję osoby która jechałaby z Wawy do Częstochowy.

 

Jako pasażer zrzucilabym sie na koszta benzyny,mam odp bhp (kask,odzież ochron)

Byłam na pielgrzymce dotąd tylko raz bo unikam klimatów oazowych, generalnie wyszukuję ludzi takich jak ja, co niejedno wiedzą a mimo to (ostro) wierzą.

 

Uwaga autoreklama: jako tow-podróży bylabym git.

 

Dzieki z gory za pomoc.

Do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem fotografką i marzy mi sie pojechać na Zlot Gwiazdzisty.

Nie mam motocyklu i poszukuję osoby która jechałaby z Wawy do Częstochowy.

 

Jako pasażer zrzucilabym sie na koszta benzyny,mam odp bhp (kask,odzież ochron)

Byłam na pielgrzymce dotąd tylko raz bo unikam klimatów oazowych, generalnie wyszukuję ludzi takich jak ja, co niejedno wiedzą a mimo to (ostro) wierzą.

 

Uwaga autoreklama: jako tow-podróży bylabym git.

 

Dzieki z gory za pomoc.

 

jakoś dziwnie brzmi propozycja ale wrzuć fotkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas się umówić na sobotę.

 

Proponuje poniższe:

 

16 kwietnia (sobota)

godzina 10:00

Przelotowa ~130km/h (choć tutaj możemy negocjować) :)

 

Statoil

Statoil Polska. Stacja paliw

Aleja Krakowska 269

Warszawa

 

 

co wy na to?

Edytowane przez bluszczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

ja się chętnie dołączę. W niedzielę o 6.30 w Jankach, czy na Bemowie?

pozdro

 

 

 

"

.....pasowałoby ustalić wstępnie godzinę - 6.30 to będzie dobrze na zbiórkę?.....

 

A tak poważnie to fajnie byłoby jechać większą grupą ale z normalną prędkością bez wariactwa tak do 130 km/h. Ja na coś takiego się piszę.

"

Edytowane przez Karo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś dziwnie brzmi propozycja ale wrzuć fotkę ;)

 

Koniecznie w bikini i ze sprzetem :icon_mrgreen:

 

 

Nie zadzierajta Chłopy bom wierząca grrr!!

Wrzuciłam Wam profilowe, a od potencjalnego kierowcy też poproszę fotkę ze sprzętem ;)

 

"Dziwnie brzmi propozycja" jeśli dziwnie to dlatego że ludzie trzymają się konwenansów, nudnych szablonów zachowań, nawet jak przynależa do pozornie 'wyluzowanej' kultury moto - to widać wyżej - są uwiązani w mieszczaństwie i konwenansach ;D

 

Jasno określiłam mój cel: fotki, wyprawa do czestochowy msza 'z pazurem' To niby takie szalone?, Chłopaki uznały że to prop matrymonialna? ;)

 

Gdzie tam, pare godzin wspolnej przejazdzki, moze znajdzie sie wspolny jezyk, mozna podczas przystankow costam pogadac, jak juz pisalam zrzucam sie na koszta, a w czestochowie bym fotki robila i powrot sobie zalatwie sama.

Do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś dziwnie brzmi propozycja ale wrzuć fotkę ;)

 

Koniecznie w bikini i ze sprzetem :icon_mrgreen:

 

 

Nie zadzierajta Chłopy bom wierząca grrr!!

Wrzuciłam Wam profilowe, a od potencjalnego kierowcy też poproszę fotkę ze sprzętem ;)

 

"Dziwnie brzmi propozycja" jeśli dziwnie to dlatego że ludzie trzymają się konwenansów, nudnych szablonów zachowań, nawet jak przynależa do pozornie 'wyluzowanej' kultury moto - to widać wyżej - są uwiązani w mieszczaństwie i konwenansach ;D

 

Jasno określiłam mój cel: fotki, wyprawa do czestochowy msza 'z pazurem' To niby takie szalone?, Chłopaki uznały że to prop matrymonialna? ;)

 

Gdzie tam, pare godzin wspolnej przejazdzki, moze znajdzie sie wspolny jezyk, mozna podczas przystankow costam pogadac, jak juz pisalam zrzucam sie na koszta, a w czestochowie bym fotki robila i powrot sobie zalatwie sama.

 

Odp ew tez facebook 'zuzanna zdziarska'

 

 

Nie no spoko. Jedno kluczowe pytanie. Dlaczego na fejsie masz Gender: Male? Nie wspomne o Interested in: Male and woman :D

 

Lewa w górę!!!

 

 

PS: Ja się boję jezdzić z kimś na moto więc tak czy siak odpadam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

ja się chętnie dołączę. W niedzielę o 6.30 w Jankach, czy na Bemowie?

pozdro

"

.....pasowałoby ustalić wstępnie godzinę - 6.30 to będzie dobrze na zbiórkę?.....

 

A tak poważnie to fajnie byłoby jechać większą grupą ale z normalną prędkością bez wariactwa tak do 130 km/h. Ja na coś takiego się piszę.

"

Karo, zapewne będą się zbierać różne grupy i grupki w niedzielę z samego rana. Jeśli Ci odpowiada możesz dołączyć do nas (na rybkę??) prawdopodobnie z BP/McDonalds za Jankami, konkretne info co do godziny wkleję bliżej terminu.

 

Koniecznie w bikini i ze sprzetem :icon_mrgreen:

majki piszesz aby pisać? Byś lepiej pomógł koleżance czy się boisz jak kolega bluszczy? :D

Daję pierwszeństwo 'wolnym i odważnym' kolegom, jeśli żaden się nie znajdzie służę pomocą

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

ja się chętnie dołączę. W niedzielę o 6.30 w Jankach, czy na Bemowie?

pozdro

"

.....pasowałoby ustalić wstępnie godzinę - 6.30 to będzie dobrze na zbiórkę?.....

 

A tak poważnie to fajnie byłoby jechać większą grupą ale z normalną prędkością bez wariactwa tak do 130 km/h. Ja na coś takiego się piszę.

"

Karo, zapewne będą się zbierać różne grupy i grupki w niedzielę z samego rana. Jeśli Ci odpowiada możesz dołączyć do nas (na rybkę??) prawdopodobnie z BP/McDonalds za Jankami, konkretne info co do godziny wkleję bliżej terminu.

 

Koniecznie w bikini i ze sprzetem :icon_mrgreen:

majki piszesz aby pisać? Byś lepiej pomógł koleżance czy się boisz jak kolega bluszczy? :D

Daję pierwszeństwo 'wolnym i odważnym' kolegom, jeśli żaden się nie znajdzie służę pomocą

 

 

"jeśli żaden się nie znajdzie służę pomocą"

Dzięki za 'ew.awaryjną propozycje' :)

 

ps. fajna ksywa.

Do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki piszesz aby pisać?

 

A co ?

Kotke w worku brac ? :icon_mrgreen:

Never

 

Nie zadzierajta Chłopy bom wierząca grrr!!

 

 

Ja tez wierze :icon_mrgreen:

W to co zobacze i dotkne :buttrock:

 

 

MajkelPl:

 

- "brać" "zobaczyć" dotknąć" ?

 

Przepraszam bardzo gdzie tu jest moderator?

Do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...