Skocz do zawartości

problem za jawką 50


michalll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moją jawką jak mam założony filtr powietrza to ona nie ma wogule mocy a jak go ściągne to jej zyskuje ale tylko troszeczke co jej jest >??????

 

I jeszcze jedno ona nie ma mocy a ja wymieniłem pierścienie mam nowe uszczelki i nie wiem o co chodzi a jak ruszam to ona jedzie ale im więcej gazu tym bardziej ona zwalnia

 

 

JESTEM ZAŁAMANY NIE WIEM CO MAM Z TYM ZROBIĆ POMÓŻCIE PROSZE

 

Z GÓRY DZIĘKI !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moją jawką jak mam założony filtr powietrza to ona nie ma wogule mocy a jak go ściągne to jej zyskuje ale tylko troszeczke co jej jest >??????

 

Masz napewno zapchany filtr powietrza najlepiej kup nowy 7 zł ,a jeśli to nie przez to ,to chyba zapłon.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filtra to przedmuchaj go sprezonym powietrzem, albo tak jak pisze Kamil_P kup nowy.

 

A co do tego ze nie ciagnie to zmien swiece, moze to gaznik, a moze zaplon nie wiem troche zaogolnie i chaotycznie to napisales wiec dokladnie nie wiem o co biega.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ZIOMALI OSTATNIO WYMIENIŁEM ŚWIECE I WYREGULOWAŁEM GAŹNIK I WSZYSTKO CO SIE DA ALE NIE WIEM O CO CHODZI BO JAKWA JEST DALEJ SŁABA !!!! MUSZE SE KUPIC CHYBA NOWY CYINDER TŁOK A PIERŚCIENIE JUZ MAM CO WY O TYM MYŚLICIE ??

 

hm... nie wiem co ,moze byc słaba kompresja przez stare pierścionki albo masz moze zapchany wydech .

A najlepiej by bylo jak byś kupił nowy cylinder... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem jawe to mialem podobny problem - moto bardzo slabe a na 3 juz sie dalwail okropnie.. "usterka" okazala sie bardzo prozaiczna - filtr powietrza rozpolowil sie na pol (ta puszka) dla tego dostawal za duzo powietrza i mial za bogata mieszanke - za tem proponuje abys sprawdzil czy z filtrem wszytko ok.

jak nie to albo zapchany wydech albo poprostu trzeba juz cos zrobic z cylindrem pierscionkami i tlokiem.

 

dopisane:

sorry nie zobaczylem na tresc tematu tylko odrazu zaczalem pisac widzac ostatni post.. :) :) :) filtr ma byc zalozony nie ma co, proponuje zmniejszyc poziom paliwa w gazniku.

 

p.s. sprawdz czy filtr jest czysty i czy wszystko jest drozne!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeeeee

1. lewe powietrze dostajace sie do gaznika - sprawdz czy wszyskie polaczenia masz szczelne , rowniez to gaznik - cylinder

2. za wysoki albo za niski poziom paliwa - sprobuj sie przejechac chociaz kilometr potem wykrec swiece i sprawdz kolor elektrod , jezeli beda ciemne to znaczy ze zalewa Ci sprzeta i powinienes zmniejszyc poziom paliwa , dla zbyt jasnych elektrod analogicznie ( w przypadku prostych gaznikow silnikow dwusuwowych pomoze zapewne wymiana plywaka)

3. sprawdz luz pomiedzy tlokiem a cylindrem ..... moze wcale wymiana nie jest potrzebna :)

4. jestes pewien ze zalozyłes tlok we wlasciwa strone :?: :?:

 

ogolnie to wszystko wskazuje na gaznik , sumienna regulacja i powinno byc ok :mrgreen:

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam jawke i tez mam z nią problemy jak cholera.... po pierwsze nie chce palic...pff różnie z nią jest raz pali od kopa a raz na pych to po 100m dopiero odpala ..( w taki sposób na pych sewgo czasu lądowałem w rowie bo odpaliłoa.) ale pomijam to.. czasem jest tak... Kopie i nic. wykręcam świece, czyszcze i wkrecam, pompuje gaźnik, kope i za pierwszym razem brummmmm..i tak po 5 sek gaśnie. :D i o co jej mozre chodzić .. ale jak się już ją rozbuje to z 55 idzie.. ale na 3 jest strasznie słaba w dwie osoby nie da sie jechać na 3 praktycznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...