Skocz do zawartości

czy to coś da?


Rekomendowane odpowiedzi

taaaak, z pewnoscia bedzie glosniej, duzo glosniej tylko jesli chodzi o moc to ona ci spadnie a nie wzrosnie. Uklady wydechowe w silnikach dwusowowych (w moto sportowych - a taki jest KX) maja istotne znaczenie dla osiaganej mocy, i kazde "dlubanie" wlasnoreczne tylko pogorszy optymalnie zaprojektowane parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Napewno bedzie to mialo duzo skutkow :

-ogluchniesz

-nie dopuszcza cie do zadnych zawodow.

 

Wydechy tych wyczynowych motocykli najlepsze sa w fabrycznej postaci, poniewaz i tak sa tak robione zeby uzyskiwac jak najwyzsza moc. Co innego oczywiscie w 4T.

 

Pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam HGS niedawno zmienialem ale tez membraa v force, roznica jest duza ale to nie kwestia wydechy ale tez membrany, sam wydech nie wiem ile by dal, ale napewno lepiej by sie wkrecal na obroty, co do wypruwania z wydechu roznych rzeczy to to sie robi w motorowerach typu aprilia rs derbi senda itd, one majaorginalnie montowane katalizatory ktore zabieraja moc, motor sie na obroty nie chce rzez to wkrecic, wiem bo jak z aprili wyjalem katalizator, zrobilem nowy wydech pusty w srodku, dalem rurke rezonansowa i wate to nagle motor dostal niezlego kopa, a w motorach wyczynowych nie dopuszczonych do ruchu ktore moga byc nieco glosniejsze, jest to rozwiazane tak ze nie potrzeba nic przy tym robic, katalizatora czy tam roznych dlawikow napewno niema :) to jest motor ktory kupujesz w salonie i w nastepny dzien jedziesz nim na zawody, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...