Skocz do zawartości

Jak zwiększyć moc?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie :buttrock: Posiadam motocykl marki Honda Cbr 600 F4 jest to model jeszcze na gaźnikach chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość zwiekszenia mocy w tym motocyklu? Prosił bym o jakieś podpowiedzi. Myślałem o zakupie power commandera ale to chyba się nadaje tylko do motocykli z wtryskiem i tu moje pytanie czy mam racje? :smile: Chodzi o to że jest to świetny motocykl ale jeżdzę nim już któryś rok i zaczyna mi troszkę brakować i jeżeli dało by rade zwiększyć moc to bym jeszcze pojeździł a jeżeli nie to będę zmuszony sprzedać swój okaz :wink: oczywiście niestety :icon_rolleyes: Z góry dziękuje i pozdrawiam :smile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie :buttrock: Posiadam motocykl marki Honda Cbr 600 F4 jest to model jeszcze na gaźnikach chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość zwiekszenia mocy w tym motocyklu? Prosił bym o jakieś podpowiedzi. Myślałem o zakupie power commandera ale to chyba się nadaje tylko do motocykli z wtryskiem i tu moje pytanie czy mam racje? :smile: Chodzi o to że jest to świetny motocykl ale jeżdzę nim już któryś rok i zaczyna mi troszkę brakować i jeżeli dało by rade zwiększyć moc to bym jeszcze pojeździł a jeżeli nie to będę zmuszony sprzedać swój okaz :wink: oczywiście niestety :icon_rolleyes: Z góry dziękuje i pozdrawiam :smile

 

Najprościej to Filtr K&N, zestaw dysz Dynojeta oraz zmiana wydechu. W optymistycznej wersji uzyskasz z dobre 10%

 

Tutaj masz wykres z Dynojeta http://www.dynojet.com/graphs/Honda/1196.jpg

Tutaj masz opis zestawu http://www.dynojet.com/pdf/1196.pdf

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest to te 10 kucyków:) Dzięki wielkie.

 

Kupiłem taki zestaw do Vmaxa. Na wiosnę pojadę na hamownie to zobaczymy co wyjdzie. Stanąłem co prawda na wydechu - z wiadomych względów :-/

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem co prawda na wydechu - z wiadomych względów :-/

 

Radze zmierzyc wiec moc przed wymiana i po wymianie, uwazaj tylko, coby Ci szczeka nie opadla :icon_mrgreen:

 

50 % koncowek wydechow nie podnosi a pogarsza moc silnika.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to też rozważam:) Tylko jeszcze musiałbym znaleźć dobrego kupca na swoją laleczkę bo za grosze nie sprzedam.A teraz ciężko sprzedać. Jak bym sprzedał to bym kupił hondę 954 lub R1 2002/2003rok. Te motorki mi się podobają ale który lepszy to już temat inny i do polemizowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli temat chyba zamkniety:) Tak jak myslalem nie ma zadnego sensownego pomyslu i do tego nie zbyt kosztownego na tiuning. Mimo wszystko dzieki za podpowiedzi:)Jakby ktos mial kupca na ladna cbr 600 F4 2000rok w malowaniu granatowo-czerwonym to zapraszam na gg czy tutaj jakos :wink: Stan żyleta:) Pozdrawiam!!I jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...