Skocz do zawartości

Kilka pytan o komis, ciuchy itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan z roznych dziedzin wiec robie wspolny temat zeby nie smiecic na forum.

 

A wiec po koleji :

 

1. Czy wiecie gdzie mozna kupic ciuchy (konkretnie bluza, koszulka) z wzorem - plomienie na rekawach, nie musi to byc bluza 100% motocyklowa. Daje link do zdjecia o jaki wzor mi chodzi http://choppery.w.interia.pl/klasa.jpg - swoja droga tak powinien wygladac prawdziwy amerykanski chopperowiec (przynajmnieij wedlug mnie :) )

A co do pytania to bardzo przydaly by sie adresy internetowe, ogladalem allegro ale nic nie ma ciekawego, po sklepach z odzieza metalowo-rockowa tez patrzylem i tez nic.

 

2. Pytanie drugie, jestem wlasnie w czasie poszukiwania jakiegos motocykla a konkretnie jakiegos niedrogiego choppera. Ze wszystkich na jakie mnie stac wybralem : Suzuki LS 650 Savage, Yamaha Virago 535 - 750, w ostatecznosci jakis dobry o pojemnosci min. 250 cm ale jak mowie jest to ostatecznosc. Problem z tym ze rozmiary mam mocno nietypowe (jestem niski - 170 cm - i bardzo okragly :twisted: , troche ponad 100 kg) i problem z tym ze nigdy tych motocykli nie widzialem na oczy (oprocz Virago 750). Czy nie bede smiesznie wygladal na tych sprzecikach ? A najlepiej zebym mogl sie do nich przymiezyc. A poniewaz najlepiej jest to zrobic w jakims komisie wiec moze ktos jest zorientowany gdzie moge znalesc komis w ktorym stoi kilkanascie sprzetow. Najlepiej w Warszawie poniewaz tam mam najblizej i najlatwiesze polaczenie (nie zebym byl leniwy ale chodzi o prace).

 

Chwilowo tyle, chyba ze cos mi sie jeszcze przypomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką bluzę na pewno można kupić w firmie "moto-styl" i jeszcze chyba w "Funt"-obie powstały po rozpadzie spółki karol and funt

znajdziesz ich reklame w każdym SM i sa niemalże na każdym bazarze :)

ale jak dla mnie coś takiego leci wiochą :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dla mnie coś takiego leci wiochą :lol:

No to zes mi pojechal :D , dobra wiesniacka jest dla mnie ta kamizela i klodka na szyji ale bluza, kowbojki i husta sa cool, no jeansowe spodnie. Gosciu jest luzak.

A co do ubran to zaraz poszukam po sklepach na necie.

 

Moze ktos cos machnie o tych motorkach a konkretnie o ich rozmiary. Porownujac dane to Savage jest wiekszy od Zephyra a tamten byl dla mnie akurat. Przynajmniej tak mysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam....

 

Jeżeli chcesz taką bluzę wybierz się na najbliższy motobazar a napewno dodtaniesz taką bądź podobną. A co chodzi o Ciebie to lepszym wyborem będzie zakup motocykla starszego o większej pojemności i zadbanego .

 

Pozdrawiam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cerberusa...

Jeżeli chcesz naprawdę wyglądać i mieć klasę to najlepiej zaprojektuj własny styl i wzory. Jest sporo majstrów co ci to narysują na koszulce, kurtce i gdzie tylko chcesz. Widziałem ostatnio ogłoszenie jednego takiego majstra na allegro. Maluje koszulki za 20 zeta ale pisze, że namaluje co tylko zechcesz na każdym materiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajoma ktora robi takie wzory ale z tego co widzialem nie jest to zbyt trwale. Zreszta juz znalazem taka bluze nawet z kapturem (tak jak chcialem) http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...252b23b4e4d9b2# calkiem niezle wyglada.

Zreszta nie chodzi mi o calkowite kopiowanie stylu tego goscia z mojego linka tylko wlasnie ta bluza zawsze mi sie podobala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...