Skocz do zawartości

Kurtka - skóra za ok 400PLN


Rekomendowane odpowiedzi

FhissT do tej co dales link do allegro "importer niemcy" itd. to juz wczesniej pisalem na forum o niej. Sam przymierzam sie teraz do kupna kurki no i ogolnie mysle, ze lepiej jest dolozyc juz tego stowiaka (wiem, ze ciezko czasami dozbierac) i kupic tschula bo sa juz za 470 (w moto akces np. - to jest importer wlasnie ubran tschula). Bo w sumie te z aukcji to tak troche nie wiadomo co to jest. Firmy jakies konkretnej podanej nie ma, jak pisalem do sprzedawcy na allegro, zeby mi wyslal inne zdjecia to faktycznie wyslal i kurtka sie prezentuje fajnie tylko ciekawe jak z wytrzymaloscia i bezpieczenstwem. W sumie nawet nie wiadomo jaka to firma wiec ciezko bedzie co kolwiek stwierdzic. Nawet nie ma jak tego na googlach wyszukac czy innych zagranicznych serwisach.

 

Takze ja raczej tej kurtki nie kupie i bede celowac w kupno tschula - bo to jednak jest marka, ze tak powiem sprawdzona wsrod uzytkownikow i jakiekolwiek opinie mozna poczytac (ktore sa prawie, ze w wiekszosci pozytywne) gdzie za ta cene wlasnie tak 400 do 500zl to tschul podobno wypada najlepiej - jesli chodzi o skory. - tak wnioskuje z opini wlasnie uzytkownikow.

 

A co do tej drugiej kurtki z Twojego linka to wlasnie do niej mam dodatkowe zdjecia, nie wiem czy je jeszcze mam na komp, jak znajde to moge podlinkowac.

 

 

Tej drugiej kurtki free racer nie znam w ogole firmy ani nic, chetnie bym cos poczytal o niej jakies opinie itd.?

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę napisać kilka słów o kurtce Free Racer

 

http://www.4-biker.pl/free.html

 

ponieważ mierzyłem i dokładnie "obmacałem" temat - nie dopatrzyłem sie jakichkolwiek niedoróbek, a ja wybredny jestem :wink: ; w Kaliszu jest ich salon firmowy, więc podjechałem. Ochraniacze "piankowe", po wyciągnięcu onych kurtka "prawie" spokojnnie może robić za "ogólnoużytkową". Konkretnie mierzyłem rozmiar L - mam 175 cm i ok 101 cm w "klacie" - kurtka leży idealnie. Za takie pieniądze naprawdę warto, mierzyłem także w Inter Carsie kurtkę - jeden z modeli Adrenaline - bardzo podobny do Free Racera - wypadła w bezpośrednim porównaniu sporo niżej jakościowo. Poza tym gość w sklepie ma taką kurtę (Free Racer) z przebiegiem ok 20 kkm i oprócz "postarzenia" się skóry nie widać śladów zużycia, a jak przyznał średnio dbał o kurtkę. Są to moje subiektywne odczucia, więc inni mogą mieć inne zdanie :wink:. Jedyne co nie do końca mi się podoba to patka przy kołnierzu zakrywająca zamek zapinana na rzep - wolałbym na zatrzask :cool: . Praktycznie jestem zdecydowany na zakup Free Racera, myślę, że w tym tyg znajdę czas na zakup.

pozdr

Edytowane przez kos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...