Skocz do zawartości

winklowanie-czechy, słowacja- końcówka marca


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja i 2 moich kumpli ale oni to tak na 50 % :) Ty i Seba no i jeszcze chyba z 2 riderów się deklarowało na forum z tego co pamiętam :) no Panowie który potwierdza obecność? :)

11 może być tylko nie przejedźcie znowu miejscówki, żebym nie czekał 1,5 godz... :icon_evil:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo policji.

W miastach jak bozia przykazała, pow. 40km/h więcej i trzeba kaucję zostawić na miejscu 6000 koron lub zabierają moto na parking policyjny.

Później w wyznaczonym terminie trzeba zgłosić się do najbliższego urzędu miasta gdzie złapali i w zależności o ile więcej pow. 40km/h(jest taryfikator) startuje się od 5000 koron mandatu, 1000 koron za spotkanie z miłymi paniami i 6 miesięcy zakaz poruszania się pojazdami po Czechach, za złamanie tego zakazu, nie pamiętam ile, jakaś masakryczna suma.(tak było w tamtym roku)

 

Poza miastami policji praktycznie nie ma.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza miastami policji praktycznie nie ma.

 

 

Na policję trzeba uważać w okolicy starych przejść granicznych.Mogą stać nawet po polskiej stronie.Często zatrzymują samochody, motocykle rzadko.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nareszcie forum odpaliło i oby jak najdłużej bez awarii

 

Ja potwierdzam gotowość na 25 marca :lalag:

 

 

Ewentualnie jeżeli zrezygnuję to tylko z powodów czysto atmosferycznych ale zakładam że będzie słonecznie i ciepło hehe :icon_mrgreen:

 

Jak by ktoś był uprzejmy to proszę podać namiary na tą stacje w bolesławcu żeby nie było że 24 marca forum się zawiesi i nie będzie wiadomo jakiej stacji mamy szukać.

 

z góry dziękówa za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie forum odpaliło i oby jak najdłużej bez awarii

 

Ja potwierdzam gotowość na 25 marca :lalag:

 

 

Ewentualnie jeżeli zrezygnuję to tylko z powodów czysto atmosferycznych ale zakładam że będzie słonecznie i ciepło hehe :icon_mrgreen:

 

Jak by ktoś był uprzejmy to proszę podać namiary na tą stacje w bolesławcu żeby nie było że 24 marca forum się zawiesi i nie będzie wiadomo jakiej stacji mamy szukać.

 

z góry dziękówa za info

to chyba nie była awaria bo jak widać troszkę się pozmieniało.

termin jest oczywiście elastyczny, zależny od pogody, jeśli nie będzie dobrych warunków wyjazd będziemy zmieniać na następne weekendy.

podaję linka do mapy ze stacją Orlenu :)

 

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Orlen+%C5%82%C4%85ka+przy+Boles%C5%82awiec,+A4&aq=&sll=51.30894,15.599899&sspn=0.091857,0.217667&ie=UTF8&hq=Orlen+%C5%82%C4%85ka&hnear=A4&ll=51.430039,15.737915&spn=0.732915,1.741333&z=9

 

mój tel masz na PW

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie była awaria bo jak widać troszkę się pozmieniało.

termin jest oczywiście elastyczny, zależny od pogody, jeśli nie będzie dobrych warunków wyjazd będziemy zmieniać na następne weekendy.

podaję linka do mapy ze stacją Orlenu :)

 

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Orlen+%C5%82%C4%85ka+przy+Boles%C5%82awiec,+A4&aq=&sll=51.30894,15.599899&sspn=0.091857,0.217667&ie=UTF8&hq=Orlen+%C5%82%C4%85ka&hnear=A4&ll=51.430039,15.737915&spn=0.732915,1.741333&z=9

 

mój tel masz na PW

 

Dzięki za ekspresową odpowiedź Robas tel zapisany :lalag:

 

Potrzebuje porady i opinii od was koledzy w sprawie nawigacji.

 

Przymieżam się do zakupu jakiegoś bajeru który mi wskaże drogę i cholerne radary bo mój wzrok nie lubi się koncentrować ani na znakach ani na wypatrywaniu radarów w związku z tym mam zamiar sobie uprzyjemnić podróże i zakupić cudo zwane NAWIGACJĄ.

 

Jestem blady w temacie i jeszcze w ogóle nie zacząłem grzebać i szukać, a najlepiej zacząć od zebrania opinii od ludzi którzy czają temat.

 

 

Nie interesuje mnie warta fortune zabawka lecz funkcjonalna bezawaryjna i w której bateria trzyma długo za rozsądne pieniądze.

 

Jeżeli używacie nawigację lub macie jakieś informacje jaki model najlepiej się spisuje to chętnie wysłucham opinii z Podziękowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robas ty piszesz że nie możesz się doczekać latania.

 

Ja już stany depresyjne przeżywam bo w przebłyskach wiosny nakręciłem już ładnych parę kilosów i od czasu jak zima doje**ła ponownie kiedy byłem pewien że wiosna się zacznie.

Ja jak nie jeżdże to żyje w stanie agonii (poważnie gadam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuję coś w kościach i po tym co się dzieje, że będzie trzeba co najmniej z tydzień przełożyć wypad ale będziemy ugadywać się na bieżąco :)pogoda świetna, sucho, tylko ta temperatura... :banghead: jutro jednak chyba przelecę się kawałek bo nie można bezczynnie patrzeć na to słońce... :angry:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześć ja śniegu mam po kolana a ty o lataniu piszesz za tydzień jeszcze na desce w Słowacji chcę pośmigać.

myślałem, że w ogóle gdzieś wyemigrowałeś do ciepłych krajów bo w ogóle Cię nie widać... mi nie udało się pojeździć tej zimy :( ja zaraz wsiadam chyba na moto i runde zrobię :crossy:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: pogoda ładna się robi to jak z Czechami

o 13tej urywam się z roboty i wsiadam na bika i latam po moich terenach :) do niedzieli ma być ładnie to trzeba wykorzystać bo potem nie wiadomo co jeszcze będzie. jak będzie ładnie i temperatura w miarę to polecimy a jak nie to przesuniemy wyjazd o tydzień. ktoś tu pisał, że odcinek za frydlandem może być ośnieżony i tego się boję...fajnie się tam leciało w październiku ale pod koniec marca faktycznie może tam byc nieciekawie...

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...