Skocz do zawartości

Kocham błoto-Hardcore na poligonie :]:]:]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Filu którędy się tam dokładniej wjeżdża :?:

 

Pader, kup sobie mape Warszawy i Okolic :!:

Jest tam zaznaczony poligon, nie da się dokładnie określić jak się tam wjeżdza, ponieważ przy ulicy ciągnie sie on przez pare kilometrów, jak wspomniałem wcześniej od Rembertowa od strony zachodniej do Okuniewa, MOżna wjechac oczywiscie i od Zielonki. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć musisz kupić mape. Jeżeli patrzeć na cały plan wawy to poligon jest na jej obrzeżach północno-wchodnich.

 

Pader, a co chcesz tam na jawce pojechac czy jak :twisted: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, regularnie w weekendy spotykamy sie na tym poligonie z kolegami. Jak macie ochote to zapraszam. Wymienmy sie numerami, to sie zdzonimy. Filu ty ostatnio chyba zaniemogles;).

 

A teraz pytanko:

Jezeli motor zatonie gleboko, tak , ze siedzenie przykryje to czy mozna go odpalac? Co z filtrem powierza? Co zrobic, zeby odpalic. Trzeba czekac jak wyschnie?? :buttrock:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crossrider, mi się wydaje, że jeżeli masz możliwośc wyjechania gdy tylko wpadniesz to trzeba dawać rure.

Myśląc logicznie, gdy spaliny lecą to wypychają tak jakby wode, filtr jest gąbkowy więc na te pare sekund to za dużo wody nie przejdzie do airboxu. Ale jeżeli zgaśnie to nie mam pojecia.

 

Właściwie to są tylko moje domniemania, tak więc może niech wypowiedzą się nasi forumowi eksperci :mrgreen:

 

Co do mojej abesncji to jak już pisałem wcześniej rama mi się złamała :buttrock: :? Ale za 2 tygodnie powinienem już.

Niedługo może bazgrne na ten temat trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...