Skocz do zawartości

Następca Faziego :D


Marecki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielkich poszukiwaniach i wyborze motocykla - stałem się dziś, a właściwie wczoraj - bo już po północy, właścicielem srebrnej Hondy VFR V-tec z 2002r. Kupiłem ją od forumowego kolegi pieciu7, który sprowadza motocykle z Francji. Teraz tylko czekam za fakturą, którą ma mi dosłać, zrobię przegląd i tłumaczenie dowodu rejestracyjnego i rejestruje moto :biggrin:

Zdjęcia wstawię jutro.

Wiosno przybywaj :buttrock: :crossy: :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer był silniejszy i lepiej ciągnął od samego dołu, aczkolwiek w Hondzie nie jest aż tak źle jak się tego obawiałem, ba, powiedziałbym, że jest na przyzwoitym poziomie jak na tego typu motocykl. Więcej na temat różnic będę mógł powiedzieć jak nawinę więcej km na koła.

Cieszy mnie fakt, że moja ślicznotka posiada prawie nowe opony Michelin pilot road 2CT, więc jazda zapowiada się rewelacyjnie :biggrin:

Pozytywne wrażenie zrobiły na mnie przednie reflektory, które nie dość, że wyglądają rewelacyjnie, to porządnie oświetlają jezdnię w nocy. Zestaw wskaźników wraz z dwoma wyświetlaczami i obrotomierzem jest bardzo czytelny i funkcjonalny. Jego nocne podświetlenie, również potrafi zachwycić.

Reasumując - jestem zadowolony :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego sprzęta.

I do zobaczenia na trasie bo w sumie nie daleko jest

Ja fazerkiem dopiero 200 km nawinąłem ale jest świetny, właśnie tego oczekiwałem od moto, dzisiaj znowu wyjedzie :crossy: bo urlopik mam :biggrin:

A no i IXIL-e - melodia po prostu.

Edytowane przez Szedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...