Skocz do zawartości

wszyscy posiadacze MT-01 łączcie sie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam "większych" braci... :notworthy:

nie znalazłem zbyt wielu tematów o MT-03, a że MT to jedna wielka rodzina...

Witam się z wami serdecznie (może kiedyś i ja przesiądę się na 01, na razie bawię się na 03)

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszytkich na forum i klaniam sie jako ten świezak i nowy posiadacz MT-01

 

 

p.s Adasko444 daj sygnal , troszke sie kręce po Częstochowie i okolicach , ale MT-eka nie widzialem , chętnie pogadam .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoma, oczywiście, że byłem. Juras to jedyn gość ze znanych mi, któremy nie boję się moto do serwisu oddać :) A widzieliśmy się kiedyś?

Z miesiąc temu jak przyjechałem do Jurka, to ktoś na MT'eku na tablicach z Częstochowy własnie odjeżdżał, to Ty byłeś?

(a jak znasz go dobrze to możesz mu krzyknąc, że już nawet w Częstochowie słychać, że Lgockie pola Jeep'em rozjeżdża :P )

Edytowane przez zsakul1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTeki muszą strzelac i prychac jak tego nie robią znaczy,że są zepsute :icon_mrgreen:

 

Dzisiaj wieczorem w Gostyniu niedaleko Lidla mijałem sie z czarnym MTekiem,jechałem srebrnym VZRem,czy to był ktoś z szanownych kolegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był czarny MTek na oryginalnych wydechach i atrapy wlotu powietrza też miał czarne,a MTeką z Gostynia służe pomoca wrazie jakis problemów z MT,latałem takim sprzętem 3 lata i zrobiłem 30tys,km więc troche o nim wiem :biggrin: i powiem szczerze,że złego słowa na temat tego modelu powiedziec nie moge :buttrock:

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny fiolet to tak jak mój :biggrin: miałem troche dodatków min,PC III,K&N,air boxa przerobionego ,crash pady itp,często jestem w gostyniu,więc w razie jakich kolwiek pytan,prosze walic śmiało,wszelkie naprawy też moge przeprowadzic,poza regulacją wtrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od marca 2011 jestem kolejnym posiadaczem MT-01, jak dobrze naliczyłem 23, czarny 2009r. do niedawna wersja MT-0S, ale pościągałem owiewki, wydeszki oryginały przerobione u Edzia. Poszukuję czarnych boczków lub akcesoryjnych (karbon), bo po ściągnięciu zestawu OS mam gołą ramę :P. Pozdrawiam

Edytowane przez Maras31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ochote mam zawsze :) tylko czasu wolnego jakoś mało. Jak by co to jutro lete na czeskie winkle. Traska coś koło 600km. Wyjazd około 7:00 zapraszam (miał być Kołobrzeg, ale tak samemu nad morze mi nie po drodze)

Edytowane przez BruusZX6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...