Skocz do zawartości

[Sprzedam] Ciuchy BRUBECK!! Tanio


_Michał_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem ciuchów marki BRUBECK (oczywiście NOWYCH) to mam znajomego, który posiada dostęp do w/w rzeczy w dobrych cenach :wink: Na pewno ma taniej od "najtańszych" aukcji na allegro :-P Generalnie posiada wszystko, począwszy od skarpet, koszulek, spodenek, kompletów termoaktywnych itd. Możecie powoływać się na mnie :wink:

Podaję bezpośrednie namiary:

Paweł

mail: [email protected]

GG: 4313736

Przykładowo: komplet DIRT katalogowo kosztuje 258 zł

http://allegro.pl/0zl-wys...1342866520.html

Ja dzisiaj odebrałem swój - cena: 200 zł więc myślę, że WARTO!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy są pierwszego gatunku. Chłopak ma możliwość załatwić taniej dlatego Wam o tym napisałem.

Link faktycznie źle przekopiowałem. Numer GG jest prawidłowy, napisz a otrzymasz odp.

 

FXRIDER - klikam sobie też na drugim forum, gdzie również zamieściłem wiadomość na ten temat ciuchów, trudno żebym 2 razy pisał to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy są pierwszego gatunku.

 

 

ja miałem dostep do BRUBECKA w dobrych cenach i własnie okazało sie 2 klasa ,niby tylko jakies minimalne usterki nie wpływajace na uzytkowanie ale 2 klasa to 2 klasa

Ale Ty piszesz ze prima sort ,to sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to pierwszy gatunek, ciuchy które ja odebrałem są idealnie uszyte, leżą też super. Usterek nie posiadają.

Oczywiście z pytaniami i wątpliwościami możecie pisać do Pawła - na pewno Wam odp. Jak potrzeba to nr tel też poda do siebie :wink:

Edytowane przez _Michał_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...