Skocz do zawartości

Alpy, Rzym i południowa Francja w maju 2011


baca deauville
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nas 6. Nie zapominaj Kaman, że ja ciągnę z kolegą ze Szczytna. A z koszulkami żaden problem. Zabieram wszystkie. Gdzieś wieczorem, w miłym barze, przy pianie założymy koszulkę jakiejś miłej damie. A niech ma dziołcha.

A co do autostrad w Europie. Przy każdej autostradzie są drogi normalne, może trochę bardziej kręte i wolniejsze, ale gdzie nam się śpieszy. I parę euro zostanie w kieszeni i człowiek coś ciekawszego zobaczy po drodze, niż tylko barierki. Oczywiście nie wzbraniam się przed autostradami, np. jadąc w tamtą stronę myślę, że uderzymy autostradą w Austrii przez Linz i Salzburg. Koszt niewielki, bo niecałe dwie dychy za 10 dni. Później zobaczymy. Traski się będzie dzień wcześniej ustalało.

I małe przypomnienie - pamiętajcie włączyć roamingi w komórkach, wyrobić EKUZ, zrobić kserówki papierów. Resztę sugerowałem wcześniej. Do zobaczonka za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mnie chodzi to jazda autostradami od zawsze nuzyla mnie bardziej niz dwie lekcje chemii pod rzad, a do tego kaza sobie slono za to placic :banghead: hmm... raczej nie! Zdecydowanie opowiadam sie za opcja "normalne drogi". Tak jak pisze Baca nigdzie sie nam nie spieszy.

Nie moge uwierzyc, ze to juz tylko dwa tygodnie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Grucha od prawie trzech tygodni się nie odzywa, (...)

 

Chlopaki, caly czas jestem w temacie :) Obserwuje. Poki co - dalej jestem zdecydowany.

Nie odzywam sie , bo przed urlopem - jak zwykle - zapie**dol i nie ma kiedy taczki zaladowac. Dodatkowo, tydzien wczesniej wyjezdzam z dzieciakami nad morze, wiec tym gorzej w robocie.

 

Bylem 2 tygodnie temu w Wiedniu na moto, kupilem winietke na autobany - 11 EUR na 2 miesiace, 4,50 EUR na 10 dni, wiec nieduza kasa. Od razu widac, ze inne niz w PL podejscie do motocyklistow.

Ceny benzyny Pb95: 1,38 do 1,49 EUR, w zaleznosci od sieci i lokazlizacji.

 

Moto wlasnie na przegladzie, sprzet turystyczny i dokumenty gotowe. Dodatkowo nabylem klamke i linke sprzegla, tak, na "wszelkij słuczaj" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grucha-załatwiłeś dwa dodatkowe dni urlopu, żeby wrócić ze mną i Kubą do Warszawy? Kiedy zamierzasz wyjechać z Warszawy? Mi się klaruje taka awaryjna sytuacja, że może będę musiał jeszcze 11-ego iść do pracy w sobotę, więc jeszcze nie wiem kiedy wyjadę z Warszawy, ale na 100% będę 12ego przed południem w Nowej Rudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłpaki ja jestem cały czas zainteresowany wyjazdem i napewno jadę.

Gdybym miał zrezygnować napewno bym napisał.

Przygotowuję się do wyjazdu , ciągle coś szukam na necie , czekam na kask i tak ciągle coś.

Ubezpieczenie załatwiam w warcie AS kosztuje 40zł i wezmę jakieś ubezpieczenie zdrowotne.

Jakie bierzecie śpiwory ,(0-11*)wystarczy? martwię się że w górach będzie w nocy zimno.

Ostatnio w Estoni zmarzłem jak cholera w moim starawym już śpiwoże no i czas na zmiany.

Gdzie to wszystko pomieścić, namiot,śpiwór, materac itd.mam zamiar zapakować się bez kufrów i liczę że mi się uda :biggrin:

Pozdro chłopaki mnie proszę na pewno brać pod uwagę.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, caly czas jestem w temacie :) Obserwuje. Poki co - dalej jestem zdecydowany.

 

 

Chłpaki ja jestem cały czas zainteresowany wyjazdem i napewno jadę.

Gdybym miał zrezygnować napewno bym napisał.

 

No i wszystko jasne. Zatem koszulek w sam raz :bigrazz:

Moto wstawiłem dzis do serwisu

Martwi mnie tylko jedno. W CZ D A z diety odpadaja nam ogórki. Po prostu skandal! Mam nadzieję że nic do naszego przyjazdu nie zamieszają z piwem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłpaki ja jestem cały czas zainteresowany wyjazdem i napewno jadę.

Gdybym miał zrezygnować napewno bym napisał.

Przygotowuję się do wyjazdu , ciągle coś szukam na necie , czekam na kask i tak ciągle coś.

Ubezpieczenie załatwiam w warcie AS kosztuje 40zł i wezmę jakieś ubezpieczenie zdrowotne.

Jakie bierzecie śpiwory ,(0-11*)wystarczy? martwię się że w górach będzie w nocy zimno.

Ostatnio w Estoni zmarzłem jak cholera w moim starawym już śpiwoże no i czas na zmiany.

Gdzie to wszystko pomieścić, namiot,śpiwór, materac itd.mam zamiar zapakować się bez kufrów i liczę że mi się uda :biggrin:

Pozdro chłopaki mnie proszę na pewno brać pod uwagę.

Tomek

 

Ja zaopatrzyłam się w spiwór Salewy, oznaczony w ten sposób:

Temp komf +12

Temp limit +7

Temp ekstr -8

Kosztował całe 18tys pkt na Payback :icon_mrgreen:

Mam nadzieję nie spać w pełnym stroju moto żeby mi ciepoło było :icon_biggrin:

Patent Zbycha z butelką po coli dla mnie rewelacja, oby tylko nie był potrzebny.

No właśnie Tomek, z tą Wartą to sobie tak strzeliłeś bo kiedyś kupiłeś asistans, czy masz może jakiegoś ubezpieczeniowego niusa???

Ok, juz widzę że odpowiedziałeś :)

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grucha-załatwiłeś dwa dodatkowe dni urlopu, żeby wrócić ze mną i Kubą do Warszawy? Kiedy zamierzasz wyjechać z Warszawy? Mi się klaruje taka awaryjna sytuacja, że może będę musiał jeszcze 11-ego iść do pracy w sobotę, więc jeszcze nie wiem kiedy wyjadę z Warszawy, ale na 100% będę 12ego przed południem w Nowej Rudzie.

 

Wyjazd z W-wy do dogadania (sobota albo niedziela raniutko), o ktorej ostatecznie chcecie ruszac z Nowej Rudy?

Co do powrotu, nie dam za cholere wziac ani dnia urlopu wiecej... wiec najwyzej bede sam wracac - nie pierwszy i nie ostatni raz.

 

Spiwor biore puchowke 400g, maly i niejedno przeszedl, sprawdzony.

Jak popatrzylem na wszytsko, to mam watpliwosci, czy sie zabiore bez bocznych kufrow... namiot mam spory, wiec moze byc ciezko... chyba ze jeszcze cos pozycze / kupie taniego i malego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowalbym z Rudy wyjechac ok poludnia, tak zeby miec jeszcze jakies 5 godz. na jazde, czy sie uda? zobaczymy...

Grucha jezeli ty tez masz DL-a to na osiem maszyn bedziemy mieli trzy DL-e w grupie, ciekawe...

 

Bo to fajny motur jest :)

Piotrek, podrzuc mi na priva namiary na siebie, zebym trafil.

Wyjade chyba w sobote, wiec na jakiegos wieczornego browara sie zalapie raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...