Skocz do zawartości

Tory crossowe w Warszawie i okolicach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapraszam do naszego klubu motocrossowego GKM motocross , który znajduje się w grodzisku mazowieckim , jeżeli jesteś zainteresowany motocrossem ,możemy się dogadać co do wypożyczenia sprzętu pozdrawiam

zapraszam serwis motocyklowy www.motor-garage.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie tam też nie ma wypożyczalni, ale to najlepszy tor koło Warszawy. Mianowicie poligon wojskowy koło Wesołej.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile dla ciebie znaczy ,,dużo'' ale może warto kupić jakiegoś swojego ,,rupiecia'' ?? za 2 tys zł jest spory wybór.....

 

nie wiem jak kształtuje sie godzina za wypożyczenie crossa, ale w przypadku quadów, wpłacasz kaucje 1000zł albo więcej i godzina 120-200zł kosztuje, w godzinę sie nie najeździsz.....

 

wsiadanie na własną rękę, na torze mx na setę czy ćwiarę, bez zbroji i instruktażu nie mając żadnych podstaw ani doświadczenia to samobójstwo..

 

z kolei godzina z doświadczonym instruktorem, w pełnej zbroi, kosztuje zapewne niemało, a i w godzine niewiele sie nauczysz...

 

dla mnie lepiej byłoby kupić sobie jakiegoś pierdopęda typu dt 80, mtx 80 czy inne, nawet 50 enduro typu senda, bardzo szybko sie zwróci w postaci frajdy, i oszczędności, bo takie coś pali niewiele, mało sie psuje

 

jak stwierdzisz że ,,czujesz zajawkę'' to bardziej zaangażujesz sie w ten sport i kupisz lepszy sprżęt itd jak stwierdzisz że nie kreci cie to to sprzedasz pierdopęda a przy dobrych wiatrach jeszcze zarobisz.....

 

chyba że masz jakieś skrajnie niesprzyjające warunki typu starzy nie trawią moto, mieszkasz w bloku i nie masz gdzie trzymać czy coś no to ok szukaj wypożyczalni....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Ja szukam kogoś z Józefosławia lub okolic, kto pomógłby mi wejść w tajniki jazdy Enduro.

Właśnie się przesiadłem z Szosy, pierwsze jazdy mam za sobą w Józku, ale nie wiem gdzie co i jak.

A i braki techniczne ogromne.

 

Do lasu Kabackiego nie chcę wjeżdżać bo ludzie od razu na pały dzwonia ( sprawdziłem last weekend :-))

 

Pozdrawiam

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jest taka szkółka w ktrórej można wyporzyczyć crossówke maja tor w wolicy za jankami koło maximusa tu masz nr tel 666-866-656. wyporzyczysz sprzet i do tego chłopaki doradza ci jak latac po torze- szkółka paramoto [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, zajrzyj na paramoto.pl - pobierzesz lekcje, dostaniesz cały sprzęt i nauczą Cię czegoś. polecam!

ops, nie przeczytałem daty :P

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...