Skocz do zawartości

Jak rozciągnąć skórzane rękawiczki


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

kupilem sobie rekawiczki rozmiar S, i pasuja idealnie, niestety na prawej rece rekawiczka jest obcisla na kostkach.

W sumie jezdzilem juz tak troche no i tam bardzo zle nie jest, ale jak pojezdzi sie wiecej niz 1h to juz czuc i musze sciagac reke i ruszac dlonia.

Ma ktos pomysl jak delikatnie rozciagnac? Nie wiem jakies sposoby wlozenie do wody czy cos?

Wiem, ze najlepszym sposobem bedzie po prostu czeste uzywanie ich, ale moze ktos ma jakis patent?

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

kupilem sobie rekawiczki rozmiar S, i pasuja idealnie, niestety na prawej rece rekawiczka jest obcisla na kostkach.

W sumie jezdzilem juz tak troche no i tam bardzo zle nie jest, ale jak pojezdzi sie wiecej niz 1h to juz czuc i musze sciagac reke i ruszac dlonia.

Ma ktos pomysl jak delikatnie rozciagnac? Nie wiem jakies sposoby wlozenie do wody czy cos?

Wiem, ze najlepszym sposobem bedzie po prostu czeste uzywanie ich, ale moze ktos ma jakis patent?

 

pozdr.

 

Ja bym kupił rozmiar M.... :bigrazz:. Swoją drogą - piszesz, że pasują idealnie a następnie, że rękawiczka jest obcisła..... jedno zaprzecza drugiemu ;) Pasuje idealnie = nic nie uciska! Jeśli musisz ściągać bo uciska to nie jest źle, tylko BARDZO źle.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lewa jest zajebicho prawa uciska

 

a z tym postem moim wyzej no coz moze maslo maslane ale kazdy wie o co chodzi przeciez i problem glowny tez rozumie

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mogli jakos tam mocniej scisnac przy szyciu itd.

 

Sporo rękawic sprzedałem, sporo testowałem. Dainese, Alpinestars, Berik, Arlen... nic takiego nie miało miejsca.... Sam śmigam w Beriku 3 sezon i nic nigdy nie uciskało.

 

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem, w ogóle juz przy przymierzaniu albo za duże albo za małe. W końcu trochę zrezygnowany pytam o takie których nie przymierzałem. Pani powiedziała że te to nikomu nie pasują. Okazały się idealne :D.

Wracając do tematu: to na początku protektory na kostkach mnie uciskały, po pierwszych jazdach wręcz mnie bolały palce. Już chciałem sie ich pozbyć, ale zrobiło się trochę cieplej w kwietniu a przez to skóra bardziej elastyczna i ułożyły się idealnie. Teraz zimno to może pisz w nich na klawiaturze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej wydaje mi sie ze rozsadniejszym rozwiazaniem byloby poddanie sie operacji plastycznej prawej badz innej neipasujacej dłoni

 

siemka

idac waszym tokiem myslenia .. zapomnieliscie napisac ze mozna wyciac dziury w miejscach gdzie uciskaja... ghihi

matoda z dynaturatem sprawdza sie , sam kiedys jej uzylem :)

pozdro AbiV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...