Skocz do zawartości

FZS 600 kto ma?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich fazerków!!!

Ja posiadam fz6 N 2004r.

Moim zdaniem jest to najladniejszy motocykl z posrod

banditkow' date='chornecikow,sv suzuki itp.klasy 600.

No i osiagi tez ma niezle 8) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH!!![/quote']

 

A powiedz jak jest przy większych prędkościach bez owiewki?

 

Bo że jest przepiękny to się absolutnie zgadzam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć ja mam fazera i jest rewelacyjny.

 

kupiłem w listopadzie 2004 , rocznik 2000.mam kopniaka na punkcie mojego moto.nie jest to pierwszy mój sprzęt ale coś czuję ze następny za pare lat też będzie fazer.

mało pali 5-6l , osiągi bardzo zadawalające jak na moto nie sportowe (3,3 do setki i 230 km/h - wystarczy w zupełności),wygodna pozycja kierowcy i plecaczka,motocykl lekki i zwrotny.polecam każdemu.jest świetny.podobno niezniszczalny.przekonam się.zrobiłem na nim ok 5 tyś - łącznie ma teraz 45 tyś.

 

mankament poważny to: króćce gaźnikowe-są z materiału , któłry parcieje po 4 latach użytkowania i co gorsza nie ma zamienników. cena kompletu to 150 euro u dealera yamahy.jeśli ktoś kupuje fazera niech na to zwróci uwagę, ja właśnie przechodzę ten problem ale cóż-trzeba kupić i tyle.

 

ogólnie - fazer to swietne moto i do pośmigania po mieście i do dalekich wypraw.

 

[ Dopisane: 24-06-2005, 10:24 ]

też się wpisuję.

 

pozdrawiam z gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mankament poważny to: króćce gaźnikowe-są z materiału ' date=' któłry parcieje po 4 latach użytkowania i co gorsza nie ma zamienników. cena kompletu to 150 euro u dealera yamahy.jeśli ktoś kupuje fazera niech na to zwróci uwagę, ja właśnie przechodzę ten problem ale cóż-trzeba kupić i tyle.[/quote']

 

zgadza się fazer to megamoto, miałem mojego z 80 000 km przebiegu i grał dobrze.

 

króćce nie parcieją tylko pękają z wibracji (taka widocznie wada materiałowa), to nieprawda, że nie ma zamienników! daleko nie trzeba szukać bo w Louisie są za 99,95 EUR

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazy_chris

 

dzięx chris.

miałeś rację.króćce są do zdobycia i dzięki Tobie jestem ok 200 do przodu;-)...jak będzie kiedyś sposobność-stawiam piwko.

 

 

pozdrawiam

 

hehe nie ma sprawy :) wymieniasz je sam czy odstawiasz do serwisu?

 

acha' date=' jeszcze jedno, jeżeli nie ma Ci kto kupić tego w Louisie to zamów tu http://sklepmotocyklowy.pl/ mają części Louisa w cenach katalogowych.

 

pozdr

 

P.S. zakładasz króćce sam czy dajesz do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

Miło poczytać Wasze posty o Fazerkach :notworthy:

Od wczoraj stałem się szczęsliwym posiadaczem takiegoż motorku '99. Spełniłem marzenie, jestem zachwycony poręcznością, lekkością prowadzenia (przesiadka z GS500) i osiągami :notworthy:

 

Sprawa króćców... U mnie też popękane. I też stoje piwo za radę z Louis'em ;-)

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

cześć kolu.gratuluję nabytku.fazer jest super.miłego śmigania.

króćce już nabyłem i nie wiem tylko czy wymienić już czy czekać aż sie sypnął stare.wróciłem z dalszej trasy (praga) więc jakaś katastrofa daleko od domu z króćami mi nie grozi.

 

 

 

zmieniając temat: do wszystkich , którzy to przeczytają... jeździjcie spokojniej.ja zawsze lubie trochu szybciej.ale coś co mi narobio w głowie troche to wypadek z gdyni.koleś wjechał w auto które wyjechało z podporządkowanej.moto jechało dosyć szybko...ale to co sie musiało dziać z kierowcą i pasażerką to rzeź. - koleś swoim podbrzuszem (nie napiszę że konkretnie o jajka mi chodzi i o ptaka) wyrwał bak , jego miednica została rozerwana a panienka leżała 20 metrów za motorem...I TO MI WŁAŚNIE TROCHE PO GŁOWIE CHODZI I STRACH NAPĘDZA.ALE SIE ROZPISAŁEM NA TEMAT...A miało być o miłym i cudnym fazerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króćce już nabyłem i nie wiem tylko czy wymienić już czy czekać aż sie sypnął stare.wróciłem z dalszej trasy (praga) więc jakaś katastrofa daleko od domu z króćami mi nie grozi.

 

jak już masz króćce to po co czekać z wymianą. Zdążysz moto sprzedać zanim znowu nawalą a po co masz ryzykować awarię teraz, lepiej śmigać na wyszykowanym gracie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje malenstwo jest z 99 i jak narazie króćce sie trzymaja ;) tzn widac nanich slady lekkiego popekania, ale jak narazie to ino zahcwalac tego fazerka, nawet mojej kobiecie sie podoba, a dokładniej mowi ze z tyłu wygodnie, nawet spać sie da :evil: :( ;) ale co do samego fazerka, ten motocykl prowadzi sie poprostu bajecznie :P :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac nanich slady lekkiego popekania

jeżeli rzeczywiście pęknięcia są niewielkie to nie masz się co martwić, króćce są z naprawdę gruuubej gumy

 

mam propozycję, może każdy wrzuci zdjęcie swojego moto do tego tematu przy pomocy ImageShack?

 

Ja pierwszy...

 

fazer14cv.th.jpg

 

a tu widok na nowy wydech Streetfighter (otwarty), dźwięk dużo "bogatszy"

 

fazer24ib.th.jpg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...