Skocz do zawartości

ZX10 Tomcat


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nadal chcę sprzedać swoje Kawasaki ZX 10 Tomcat z 1988 roku, jakiś czas temu gdy dałem ogłoszenie mój kolega zaoferował się bym poczekał trochę i on kupi ten motocykl, niestety kolejny raz przekonałem się jak to jest ...

Motocykl posiadam od 2005 roku, jestem pierwszym właścicielem w kraju, maszyna została sprowadzona ze Szwajcarii.

Z powodu posiadania przez kilka lat dwóch motocykli Kawa była używana sporadycznie, a od trzech odkiedy zacząłem jeździć ciężarówkami stała sobie w garażu, z którego wyprowadzałem ją tylko czasami na krótkie przejażdżki.

Około trzech lat temu wymienione zostały w motocyklu zawory ssące, uszczelniacze zaworowe, napinacz łańcuszka przeniesienia napędu z rozrusznika oraz sam łańcuszek, wszystkie uszczelki góry silnika, akumulator. Po tym serwisie motocykl pracował idealnie.

W zeszłym roku gdy uruchomiłem motocykl po zimowej przerwie podczas jazdy zauważyłem, że gdzieś wycieka płyn chłodzący, zacząłem rozbieranie maszyny zdjąłem siedzenie, bak, boczne owiewki i niestety z powodu braku czau tak to zostawiłem i wyjechałem, podejrzewam, że przyczyną usterki jest pęknięty, któryś z przewodów chłodzenia.

Do wymiany jest linka prędkościomierza oraz opony z racji wieku, akumulator powinnien być do uratowania ponieważ do grudnia zeszłego roku cały czas był podpięty do ładowarki firmy Ctek stymulującej jego pracę (dodam gratis).

Po dokonaniu tych drobnych napraw nowy właściciel będzie mógł się cieszyć jazdą na bezwypadkowym, zadbanym motocyklu.

Dlaczego sprzedaję?, ponieważ obecnie tylko się irytuję, że motocykl stoi opuszczony w garażu, niby mógłbym go ściągnąć do UK, jednak nie mam na to czasu, nie mam go gdzie parkować jak i koszty jego ubezpieczenia, transportu są zbyt duże i ja mam już inny motocykl który teraz używam więc i tak by nadal Kawusia stała od czasu do czasu tylko odpalana, a w Polsce nie mam nikogo kto by się nią zajął, tak by raz na rok służyła mi po przyjeździe na urlop.

Cena za motocykl to 3 500 zł, jak ktoś się uprze i poświęci jeden dzień na zabawę mechaniczną to będzie mógł wrocić nią na kołach po uszczelnieniu układu, wymianie oleju oraz filtra i poskładaniu jej. Nie ma aktualnych badań, lecz można je zrobić na miejscu

Motocykl stoi w Stąporkowie w województwie Świętokrzyskim

Kontakt ze mną poprzez forum, e-maila [email protected] bądź

angielski numer tel. + 44 07784 28 23 58

 

Pozdrawiam

Januszm

post-687-0-68530700-1304613197_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...