Skocz do zawartości

ktm gs 125


Rekomendowane odpowiedzi

 

czy jest mocno zrywna itp

 

:banghead: :biggrin: Masz to sam oceń, co to za pytanie.... W porównaniu do exc 300 albo 520 ledwo się toczy.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mocny i zrywny i jest enduro jest gs i nawet 125 tyż jest wogóóóle jest zajebiaszczy a rocznik '87 to już the best choć pewnie jest starszy ale tyż "zuper" choćby dlatego że Twój :icon_mrgreen: , no a tak na serio to kupiłeś "maszinu" i nas się pytasz czy zrywny? :icon_mrgreen: jaja se robisz :icon_mrgreen: , pakuj swoje cztery litery na sprzęt i ogień jak wrócisz do chałupy z trawą w zębach to znaczy że zrywny :crossy: .

GS w uproszczeniu to starsza i mniej wysilona wersja EXC, "Gelende Sport" czyli sportowa terenówka czy coś w ten deseń.

:spam:

Jak się hajtniesz to też się będziesz kumpli pytał czy dobra w łóżku? sam przetestu w co się wpakowałeś :icon_mrgreen:

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czesc

słuchajcie od nie dawna mam ktm gs 125

i chciałbym się dowiedzieć wszystko o tej maszynie

czy jest mocno zrywna itp

dodam ,ze rok trochę stary 87 r

To ja ci powiem tyle że to awaryjne konstrukcyjnie silniki a z częsciami też nie za wesoło. Wiadomo tłok i takie inne eksploatacyjne rzeczy to dostaniesz. Mówie z doświadczenia bo miałem takie dwa i koledzy też mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...