Skocz do zawartości

Panowie, moze wiecie od czego jest wahacz..


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że to nie jest ohlins, taki jak na zdjęciach (pewnie showa).

Ano, japonskie jest - ta firma robila tez do Afryki czesci zawiechy :icon_mrgreen: :lalag:

 

A ogolnie to w sumie calkiem niezla kasiore trzaby wladowac w TRXa, coby byl taki jak na obrazkach wyzej..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do większości hond, BMW też ;) I XTZ zdaje się też..

Co do kasy - licząc z bazą, same części szacowałbym na co najmniej 20kPLN, a koszt całkowity pewnie jeszcze z 10k więcej.

A potem jak dobrze pójdzie można sprzedać to za 16 ;)

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia w tych latach miala Showe (przod) i Sachs (tyl) w standardzie, Ciebie interesuja modele Factory na Ohlinsie, np:

 

http://cgi.ebay.co.uk/APRILIA-RSVR-RSV-MIL...=item3f04ea16d6

 

A tu masz wahacz: http://cgi.ebay.co.uk/APRILIA-RSV-98-03-MO...680327268726979

 

Jak poszukasz (poczekasz) to znajdziesz troche taniej obie czesci, tylko zostaje Ci wysylka z UK, chyba ze masz tu kogos znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, to moze i faktycznie bede sie interesowal tymi gratami.. a moze fabryczne rozwiazanie bedzie dla mnie wystarczajace i nie bede dlubal.. dam znac po weekendzie :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o same wkłady ale o cale wkłady do lagi, zostaje samo opakowanie a cały środek nowy, nie pamietam już ile to kosztuje. bez przesady z amorem za 3 kola podstawowe wersie hyperpro czy willbersa to coś kolo 2 kola z upgradem 2,5 jakoś tak a będą o niebo lepsze od seriinp ohlins do tl 1000r 4000zl bez przesady co ja z nim zrobie jak po torze nie latam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, stalo sie :) Zadatkowalem TRXa, teraz tylko poczekac do marca i odebrac :icon_mrgreen:

Konkretnie moto z linka ponizej:

http://allegro.pl/yamaha-trx-850-okazja-na...1319672921.html

 

BTW: Z glupia frant cala akcja - kolega posiadacz XTZ750 podczas rozmowy wspomnial o silniku TRXa, ja jakis czas potem wklepalem tych kilka znaczkow w wyszukiwarke na Allegro, wyskoczyla mi aukcja powyzej, moto mi sie spodobalo (a 'fabryczne' w ogole mi sie nie podoba), pokonwersowalimy ze sprzedawca nieco.. i dogadali sie co do szczegolow :lalag:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

to moto dosyć długo stało na allegro - oglądałeś je na żywo?

TRXy mają ten feler, że potrafią zdrowo rąbać olej i miewają problemy z wałem (podobnie jak TDMy 4TX) - warto się upewnić.

Życzę, aby wszystko było OK i abyś mógł się cieszyć nowym moto :)

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

to moto dosyć długo stało na allegro - oglądałeś je na żywo?

Nie ogladalem :icon_mrgreen:

A stalo, bo ceny nikt nie chcial dac takiej, jakiej oczekiwal wlasciciel.

Postanowilem zawierzyc temu, co bylo w opisie aukcji i co potem wyszlo w trakcie konwersacji - ma byc OK, przed odbiorem sie zobaczy :icon_mrgreen:

Zadatkowalem przelewem, wiec jest slad ile komu i na co..

 

TRXy mają ten feler, że potrafią zdrowo rąbać olej i miewają problemy z wałem (podobnie jak TDMy 4TX) - warto się upewnić.

Życzę, aby wszystko było OK i abyś mógł się cieszyć nowym moto :)

Walu tu przeciez nie ma, lancuch jest. Ja tam jestem optymista :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szydlowiec 20km odemnie trzeba bylo powiedziec sptac bym podjechal. widzialem go raz ze jezdzil nawet ladnie to chodzilo :)

Dzieki za checi :lalag:

Czlek wydaje sie byc OK, najwyzej sprzeta nie wezme.. ale mysle, ze bedzie OK. Jak bede jechal, to dam znac.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nieco uaktualnie watek.. :icon_mrgreen:

Mialem odebrac sprzeta w marcu, ale jakos pogodowo mi sie nie zebralo a potem gosc mi napisal, ze zatarl reaktor w swoim V-max'ie, rozj*** skrzynie w WR, no i musi czyms jezdzic - wiec odeslal mi zadatek. Wygladalo na to, ze szlag bombki strzelil i choinki nie bedzie :icon_mrgreen: .. ale nic to, napisalem mu ze jak juz wyprostuje co ma wyprostowac to niech da znac.

I dal :) w weekend jadac cegla do Krakowa pojechalem via Szydlowiec, i bylo male randez-vous.

A tak na zywo wyglada ten 'moj' TRX

trx850-97-2.jpg

trx850-97-3.jpg

trx850-97-4.jpg

Bylo dosyc slonecznie, wiec kolory sa przeklamane. Czerwony powinien byc ladny gleboki.

 

.. co do brzmienia - kliken-machen (1MB .avi)

 

Sprzet trzyma sie kupy, jezdzi, podoba mi sie.. a ze wydalem juz kase jaka mialem na niego, umowilismy sie ze gosc poczeka do sierpnia (juz bez zadnego zadatku) :icon_mrgreen:

 

BTW: Tak na szybko bede chcial wymienic te owiewke co tam jest zamontowana - glownie z powodu swiatel, ktore sa.. bo sa. I to jest jedyna ich zaleta. Myslalem o czyms podobnym do tego, co jest na Tuono R, albo Duke'u 990 - ale malo tego u nas, i drogie jak cholera.. wiec moze cos podpowiecie? Tzn., od czego owiewke z lampa/lampami moznaby zaimplementowac. Zegary sa oryginalne, ew. moznaby jakiegos uniwersalnego elektronicznego cudaka zapodac (Acewell itp.)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zatarl reaktor w swoim V-max'ie, rozj*** skrzynie w WR" i nie dygasz się kupić od niego cudacznej maszyny do której części pewnie są w ilości średniej na jeża ? :) Skrzynie w WR jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo to wypałowany sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...