Skocz do zawartości

Zakup motoru


Rekomendowane odpowiedzi

ale on nie jest swiezy , mysle ze max granica na poczatek 80 - 100 koni , ABS tez by sie przydal , bo polskie drogi to jedna wielka dziura i piaskownica . Gdyby mial siano w glowie , to juz by sie zabil na tamtych sprzetach co pozyczal.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim za zainteresowanie tematem. W poście ks-rider wyczuwam lekką ironię. Nie każdy od razu rodzi się z doświadczeniem jazdy na motocyklu więc kpiny były niepotrzebne. Jeździłem na paru maszynach o mocy 40 km i wiem, że nie chcę wydawać kasy na taki sprzęt bo po 2 miesiącach będę rozglądał się za czymś mocniejszym. Nie uważam siebie również za kompletnego świeżaka. Co do innych propozycji kolegów motocykl o pojemności 1000ccm na bank odpada na początek :) Bardzo fajną propozycję rzucił Shinigami z yamaha xj6-trochę poczytałem, pooglądałem i stwierdzam że to bardzo ciekawy temat. Jeżeli mielibyście jeszcze jakieś konkretne pomysły na motocykl do 100km oraz o pięknym sportowym wyglądzie (nie wiem dlaczego ale przywiązuję bardzo dużą wagę do tego jak wygląda maszyna) to będę wdzięczny. Jeszcze jedno pytanko na koniec: kiedy najlepiej jest kupić motocykl? Już teraz czy poczekać do początków marca? Pozro dla wszystkich

Edytowane przez michalaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to najlepszy okres Cię ominął, bo zwykle najtaniej jest zaraz po sezonie przed zimą czyli październik ale i teraz powinno być tanio. Jak sypnie śnieg to już mało kto pomyśli o wyciąganiu maszyny na dwór. Ceny zaczną rosnać (tak na oko) w marcu a może nawet lutym.

 

BTW "kiedy najlepiej jest kupić motocykl?" szybko załapałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim za zainteresowanie tematem. W poście ks-rider wyczuwam lekką ironię. Nie każdy od razu rodzi się z doświadczeniem jazdy na motocyklu więc kpiny były niepotrzebne. Jeździłem na paru maszynach o mocy 40 km i wiem, że nie chcę wydawać kasy na taki sprzęt bo po 2 miesiącach będę rozglądał się za czymś mocniejszym. Nie uważam siebie również za kompletnego świeżaka. Co do innych propozycji kolegów motocykl o pojemności 1000ccm na bank odpada na początek :) Bardzo fajną propozycję rzucił Shinigami z yamaha xj6-trochę poczytałem, pooglądałem i stwierdzam że to bardzo ciekawy temat. Jeżeli mielibyście jeszcze jakieś konkretne pomysły na motocykl do 100km oraz o pięknym sportowym wyglądzie (nie wiem dlaczego ale przywiązuję bardzo dużą wagę do tego jak wygląda maszyna) to będę wdzięczny. Jeszcze jedno pytanko na koniec: kiedy najlepiej jest kupić motocykl? Już teraz czy poczekać do początków marca? Pozro dla wszystkich

Kup se SV650S 03' i wyżej . XJ6 to kupa , nuda i dla ks-rider-a . On sie musiał wy**bac 100 razy zanim sie nauczył jeździć :icon_mrgreen:

 

PS.

Drobne przeznacz na owiewki aftermarketowe i dobry strój na początek nauki jazdy.

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zapewne wiesz, że sprzęty, które tutaj każdy wymienia są dobre. Kwestia tylko, który Tobie się podoba, bo tutaj każdy Ci powie coś innego. I jak w każdym temacie same kłutnie i spory. gdybym ja miał 20 klocków to bym wybrał coś z rodzaju turystyków typu bandit czy xj6 i dobre ubranie. nie kręci mnie r6, ale nie będe Ci odradzał bo nie znam tego motocykla. Znajdź jakiś model, wklej na forum, zapytaj czy ładny, a nikt nie będzie pytał czy masz doświadczenie :) pozdrawiam i udanych zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze mały zet (kawasaki z750), może Ci się spodoba

Pierwsze kawasaki które mi sie podoba :icon_biggrin: .Popieram . Tym bardziej że niewiele przekroczysz budżet i masz nówkę

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Ja polecić mogę model Kawy na jakim ja jeżdżę w tej chwili... Zr7S Bardzo fajny sprzęt trochę ciężki (236kg) ale za to stabilny w zakrętach no i w miarę dobrze chroni od wiatru...Z moim egzemplarzem nie miałem jak na razie kłopotu może pomyśl o takiej Kawie nie zbyt mocna ale też nie jest za słaba ;] Wybór należy do Ciebie...pzdr :crossy:

 

 

 

 

 

 

PS: U mnie w Łodzi właśnie śnieg pada ;/ ehhh gdzie jest wiosna??? Na wakacjach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja polecam gsx f 750. przyzwoita moc , wygodniejsza pozycja niz w motocyklach sportowych ( w sam raz na miasto). Nadaje sie równiezna trochę dłuższe wypady..

Poniżej linki z allegro.

 

http://allegro.pl/suzuki-gsx-f-750-gsxf-20...1328224267.html

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-750-...y-M1992691.html

Pozdrawiam

 

Kurdę, no byś był mega zadowolony (636). Rzeźnik w chooy z tego moto! :lalag:

tylko że On nie potrzebuje jak to określasz rzeźnika tylko moto do jazdy w mieście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...