Skocz do zawartości

Mikołaje 2010


jaron1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nom ja tez nie widzę..... wyjdzie na to że tak naprawdę to motomikołaje lubią lans :P

 

 

(trzeba się chyba zacząć wzorować na gdańsku.... u nich jest i lans i dobry uczynek :P tak żeby wszyscy byli zadowoleni ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że grupki max po 10 osób sa realne, bo byłaby to frekwencja przybliżona do tej z przed roku, nie sądzę aby udało się przekroczyc 200 maszyn, bo jak jest napisane wyżej, jakaś grupa była tylko dla lansu, ponieważ były okreslone zasady których niektórzy nie przestrzegali np. miało nie byc palenia gumy, a była, wszyscy mieli być w strojach mikołaja, a nie byli itp. A co do mojej poprzedniej wypowiedzi chodziło mi, że nawet na 150 maszyn to ten parking koło maka troche jest za mały

Edytowane przez jaron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos od lat pogoda rozpieszcza Motomikolajow, wiec moze i w tym roku sie uda. A co do parkingu kolo Mac'a, to nie ma dramatu, bo jest obok jeszcze stacja paliw BP, na ktorej tez jest dosc duzo miejsca, jest uliczka laczaca Gdanska z Politechniki. Spokojnie sie tam pomiescimy moim zdaniem.

 

 

Dodatek: ekipa "Druzynowa" ;), zbiorka 9.30 przy Blazowni na Gdanskiej. O 10.00 start do DD :)

 

Szukam transportu w postaci samochodu osobowego, bo mam paczke dla DD wielkosci telewizora. Moze zona namowie na ruch samochodem, bo na motocykl to sie nie zmiesci :]

Edytowane przez KLOSZ

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój optymizm słabnie z kazda minutą, chyba tym razem pogoda nie dopisze, ma nie padac ale kto przebrnirnie przez ten snieg, chyba tylko skutery ale snieżne, może przełożymy imprezę na gwiazdkę, wtedy u grzecznych dzieci tez pojawia sie mikołaj :biggrin:

Edytowane przez jaron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac za okno dochodze do wniosku,ze raczej malo motocyklowo widze te mikolaje...., ale poniewaz zbiorka dla DD na Druzynowej ruszyla i sa juz jakies efekty, to i tak odwiedzamy to miejsce w niedziele w strojach mikolajowych, zawozimy fanty ze skladki itd.

A, ze nie uda sie zalatwic sprawy motocyklowo to trudno. Chodzi o pomoc dla DD.

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zbierze sie grupka kilku motocyklistow mimo slabo sprzyjajacej aury, to ja tez sie chetnie pod was podpisze.

 

Mam juz sprawny akumulator, wiec zeszloroczny problem pchania mnie odpada :D

 

Po mojemu "Padre" juz zrobil swoje, tez nie chcialoby mi sie obrywac na jego miejscu za glupoty paru baranow ktorych nie brakuje co roku. Kupa z tym formalnosci i problemow, w ten sposob unikniemy bezsensownej roboty.

 

Nie licze na lans w manufakturze, ciesze sie z braku koniecznosci jezdzenia w to miejsce jak i wozenia sie po piotrkowskiej. osobiscie bardziej kreci mnie sama idea i usmiech na twarzach tych dzieci, u ktorych jak mniemam nie gosci on zbyt czesto.

 

 

na mnie mozecie liczyc, wiem ze nie bedzie latwo, ale nikt nie mowil ze tak wlasnie ma byc. mam troche czasu na popracowanie nad oponami w Hawku, moze cos sie naciagnie czy owinie na zasadzie lancucha, zobaczymy. Mam duzy kufer, zawsze moge wygospodarowac w nim miejsce, chociaz wiadomo ze chcialbym ten srodek ciezkosci jednak miec ciut nizej, zwlaszcza w tych warunkach :D

 

 

 

prosze o jakies PW od osoby ktora sie tym konkretnie zajmuje.

 

 

 

 

pzdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy. Co prawda na czterech, ale za to z cukierkami i linką jakby komuś trza :D. Kable rozruchowe też wezmiemy.

Nie ważne czym, ważne że na Mikołaje :D

 

Jak ktoś się waha to możemy wziąc też przyczepkę na 2 moto - w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitesik, ze mimo aury i totalnego braku lansu w tym roku komus sie chce. Jesli chodzi o DD na Druzynowej, to w ekipie na chwile obecna jest jakies 8-9 osob/załóg, jedziemy samochodami i planujemy wyswietlic sie w DD o 10.30. Jesli ktos ma ochote dolaczyc to serdecznie zapraszamy.

 

Dodam jeszcze, ze dzis po 20.00 planujemy zbiorowe zakupy w Makro na kasprzaka. Spotykamy sie o 20.10 przy wejsciu do hali.

 

Jak ktos chce dolaczyc, to podaje swoj rysopis ;) : szukac goscia slusznej postury ubranego na czarno, w czarnych bundeswerkach, czarnej kurtce wojskowej, czarnym kaszkiecie na lbie, czarnych rekawiczkach itd itd... i w okularach (nie czarnych ;) ).

Edytowane przez KLOSZ

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy Motomikołaj zameldował się na Gdańskiej o 9.15 :) Gratulacje dla Wojtka na Afryczce :)

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, no to wspolczuje serdecznie.

Wojtek z naszego forum seven-fifty.net byl (przynajmniej na zbiorce na Gdanskiej do czasu odjazdu) jedynym zmotocyklowanym Mikolajem. Odwiedzilismy DD na Druzynowej, spelnilismy honory Mikolajow i sprawa zalatwiona. Przejazd Wojtka w obstawie 2 samochodow z mikolajami w srodku odbyl sie, oprocz 3 gleb, bez wiekszych strat i uszkodzen. Afryka stracila jedynie kierunkowskaz, a Wojtek potlukl kolano, no ale honor motocyklistow uratowany, dzieciaki zadowolone, DD wsparty, wiec akcje uznajemy za zaliczona :)

 

Okruchy kronikarskie:

K L I K

 

 

P.S. Magneto - skoro jezdzisz Hawkiem, to moze wstapisz do nas na forum? www.seven-fifty.net/forum - to forum uzytkownikow i milosnikow Hondy Seven-fifty i Nighthawk :)

Edytowane przez KLOSZ

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...