Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

whistler lecisz? mam koję zarezerwowaną jakby co :)

 

 

 

hejka,

 

16go mam 2 egzaminy wiec moglbym dolaczyc albo wieczorem, albo dopiero rano 17go. Gdzie bedziecie/bedziesz w tych dniach:>

Ja w Anglii mam moto wiec chyba obedzie sie bez koji, ale dzieki za pamiec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

 

16go mam 2 egzaminy wiec moglbym dolaczyc albo wieczorem, albo dopiero rano 17go. Gdzie bedziecie/bedziesz w tych dniach:>

Ja w Anglii mam moto wiec chyba obedzie sie bez koji, ale dzieki za pamiec:)

pewnie będę gdzieś na południu Szkocji, 16 rano o 9.00 dobiję dopiero do wysp :) a Ty jesteś cały czas teraz w UK czy Polsce? daj telefon na pw

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będę gdzieś na południu Szkocji, 16 rano o 9.00 dobiję dopiero do wysp :) a Ty jesteś cały czas teraz w UK czy Polsce? daj telefon na pw

od 16 do którego masz czas? coś pisałeś że musisz być w Polsce na ślubie to moze razem polecimy?

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie wiem, popatrz na stronce przewoznika, powinno byc napisane czego nie wolno pakowac. Z drugiej strony jak nie bedziesz mowil to nikt Ci do kufrow nie bedzie zagladal.

 

Syrek,

Jak po Szkocji? :flesje:

 

Kurde zajebiscie tam jest.

Tylko mi powiedz Dyziu, co mi grozi za przekroczenie predkości o 60km, bo mnie capneli i czekam na wieści z sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że bede musiał zapłacic, i to nie mało to wiem....pytanie ile??

 

Capneli nas 3, próbowalismy dogonic naszą grupe, troche przycisnelismy i niestety...mielismy 95mil na ograniczeniu do 60.

 

Mam tylko nadzieje,że na mandacie się skonczy.

 

Dyzio, orientujesz się, jak to jest z tymi kamerami na utostradach,przeciesz tam co chwile jest radar, kamera itp.nie wiem jak tam jezdzic. Cykają foty od tyłu???

 

Co do samej Szkocji, to jest to naprawde piękny kraj i warto tam się wybrac.

 

Tu taka mała kompilacja fotek ze szkocji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Aberdeenshire jest tego jeszcze wiecej :D

Zazwyczaj dobrze widoczne i pomalowane na zolto/czarno cykaja fotki z tylu - zwilonic, a jak miniesz paski na asfalcie to jedziesz dalej ;)

 

Ale z tego co mysle moze Ci chodzic o autostrady w okolicach Glasgow - tam jest teraz duzo robot drogowych i postawili kamery sredniej predkosci i limit 40mhp, kamery zczytuja tablice z przodu, wiec na moto nie dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak te kamery zczytują rejestracje od tyłu, to cała ekipa bedzie siedzieć w jednej celi :bigrazz:

 

Tak, szczególnie chodzi mi, o te na autostradzie w okolicach Glasgow....no to mnie troche uspokoiłes :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...