Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robas....ja to w Irlandii się podłącze, a Dyzio w Szczotlandi :icon_razz:

to troszkę pozamieniałem :)

 

:crossy: niechaj bude ja mogę i w niedzielę jechać ma być ładna pogoda :cool:

:notworthy: kurczę, widzę że Ty mógłbyś jechać nawet 33 grudnia ;) tak trzymać :buttrock:

myślę, że dobrze byłoby gdybyś zapodał do mnie na spokojnie w niedzielę po zjedzeniu jajka i 25 polecielibyśmy ode mnie dalej, tylko prom jest o 17.30 a drogi na 10 godzin jazdy (z mojej miejscowości)+ przejazd przez amsterdam, czyli teoretycznie gdybyśmy wyjechali o 6 to na styk może zdążylibyśmy, jeśli po drodze nie wydarzyłoby się nic... dlatego myślę, że bezpieczniej byłoby przekimać gdzieś w Amsterdamie i uderzyć na spokojnie drugiego dnia, co o tym sądzisz?

 

 

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_idea: a jedziesz z plecakiem?

 

 

:notworthy: kurczę, widzę że Ty mógłbyś jechać nawet 33 grudnia ;) tak trzymać :buttrock:

myślę, że dobrze byłoby gdybyś zapodał do mnie na spokojnie w niedzielę po zjedzeniu jajka i 25 polecielibyśmy ode mnie dalej, tylko prom jest o 17.30 a drogi na 10 godzin jazdy (z mojej miejscowości)+ przejazd przez amsterdam, czyli teoretycznie gdybyśmy wyjechali o 6 to na styk może zdążylibyśmy, jeśli po drodze nie wydarzyłoby się nic... dlatego myślę, że bezpieczniej byłoby przekimać gdzieś w Amsterdamie i uderzyć na spokojnie drugiego dnia, co o tym sądzisz?

 

 

Myślę że opcja z nocką w Amsterdamie będzie lepsza tym bardziej że masz tam koleżanki :bigrazz: teraz ja spróbuję z nimi porozmawiać :icon_twisted:

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_idea: a jedziesz z plecakiem?

Myślę że opcja z nocką w Amsterdamie będzie lepsza tym bardziej że masz tam koleżanki :bigrazz: teraz ja spróbuję z nimi porozmawiać :icon_twisted:

 

nie w amsterdamie tylko w weert :) i już jej nie ma. za to możesz pogadać z tymi z czerwonej i będę obserwował Twoje poczynania :clap: :icon_eek:

na szczęście jadę sam :icon_mrgreen:

na aferry bilet 1 os. z motocyklem - 107 funtów co daje 507,47 zł lub 170 euro co daje 678,95 zł

nie wiem skąd takie różnice ale widać, że lepiej płacić w funtach

na directferries ceny są takie: 107 funtów lub 154 euro... :)

chyba, że znalazłeś coś tańszego?

 

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w amsterdamie tylko w weert :) i już jej nie ma. za to możesz pogadać z tymi z czerwonej i będę obserwował Twoje poczynania :clap: :icon_eek:

na szczęście jadę sam :icon_mrgreen:

na aferry bilet 1 os. z motocyklem - 107 funtów co daje 507,47 zł lub 170 euro co daje 678,95 zł

nie wiem skąd takie różnice ale widać, że lepiej płacić w funtach

na directferries ceny są takie: 107 funtów lub 154 euro... :)

chyba, że znalazłeś coś tańszego?

 

 

nie dostałem jeszcze wszystkich odpowiedzi ale jak na razie twoja oferta jest najtańsza :notworthy:

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu można normalnie przeglądać nasze forum :)

 

Ja czekam na odpowiedź, ponieważ Aberdeen'owska mafia zjeżdża się na 50 lecie do Polski, nie wiem jeszcze dokładnie kiedy. W razie "W" zawsze mogę się do Was na trasę podczepić, najwyżej zapłacę trochę więcej za prom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozi, kufry zamontowane, teraz nie mam ciaśniej i lepiej od Ciebie :crossy: 125 l.

 

 

:clap: teraz to ty mała bagażówka jesteś tylko nie przesadzaj z wagą bagażu.

 

Dzisiaj nie mogłem wytrzymać i troszkę polatałem przy +8 ale nie ciekawie było z temperaturą rąk :lapad: muszę pomyśleć chyba o grzanych manetkach.

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robas, Rozi, ustaliliście 100% termin wyjazdu?

 

jeszcze nie pytałęm w robocie o urlop :) ale jestem dobrej myśli :) pod koniec miesiąca będę wiedział to dam znać. a do czech nie chcesz się przelecieć? to samo pytanie do Ciebie Wojtuś :)

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze w planach Czechy macie? :) Kiedy?

jasne :) informacje i mapkę masz w temacie 'winklowanie' :) ja napewno uderzam, mam nadzieję, że Rozi też. część od Bolesławca do Jessenika zrobiliśmy z Rozim w pażdzierniku zeszłego roku i było mocno na wypasie :) polecisz?

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...