Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz :icon_twisted: Własnie w Twoich okolicach(Duisburg) kimaliśmy w drodze do Polski :wink:

Faktycznie rzut beretem moherowym :icon_mrgreen:

 

Monter, bardzo miło by było wypić wspólnie browarka :flesje:

 

Czekam :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapakowałem trase do gps i z mojej miejscowości objeżdżając całą Szkocję kończąc na Glasgow wychodzi jak dotąd równe 4000 km i 55 godzin ciągłej jazdy co daje średnią 72,73 km/h :) 285,71 km dziennie i 3,93 godz. jazdy dziennie a do tego należy jeszcze doliczyć powrót. Z drugiej strony dojazdem w jedną i drugą ponad 2500 km dużo można nadrobić więc chyba starczy czasu na Irlandię jeszcze ale liczę że będzie to dodatkowe ok. 1500-2000 km

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robas to ja chętnie poznam Twoją wersję :) Myślałem, że dajemy bezpośrednio na prom, bez noclegu w Amsterdamie ;)

VECTOR, proszę Cię... :_) przecież pisałem na początku, że jeden nocleg i następny dzień będziemy w amsterdamie. później też nie walimy ostro do aberdeen tylko robimy po drodze edynburg, falkirk i castle dunnottar ale to myśle już w jednym dniu zrobić. a Ty zostajesz w Aberdeen czy lecisz dalej z nami?

 

:biggrin: a co ty zrobisz z plecaczkiem w Amsterdamie :icon_mrgreen:

zostaniecie w hotelu na kakao :icon_razz: a my z VECTOREM na czerwoną ulicę :clap:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTOR, proszę Cię... :_) przecież pisałem na początku, że jeden nocleg i następny dzień będziemy w amsterdamie. później też nie walimy ostro do aberdeen tylko robimy po drodze edynburg, falkirk i castle dunnottar ale to myśle już w jednym dniu zrobić. a Ty zostajesz w Aberdeen czy lecisz dalej z nami?

 

No tak, ale myślałem, że to propozycja do dogadania... Niestety ja będę bardzo ściśle ograniczony czasem... Nie znam takiego pojęcia jak urlop ;) Także to cały czas dla mnie kwestia otwarta, ale najprawdopodobniej nie będę mógł z Wami nocować w Amsterdamie i na wyspach. Mam wizję zrobić w jeden dzień Amsterdam i prom, w międzyczasie się wyspać, a później na jednego strzała do Aberdeen, gdzie u Mikołaja będę miał bazę wypadową ;) Będę miał maksymalnie okrągły tydzień... Nie zrobię z Wami Irlandii :)

 

zostaniecie w hotelu na kakao :icon_razz: a my z VECTOREM na czerwoną ulicę :clap:

 

Ta! Słyszałem, że fajne są :bigrazz: Warto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tylko przejeźdzałem przez Amsterdam (centrum) i tym razem zamierzam zatrzymać się na trochę dłużej...wobec tego razem polecimy tylko do Amsterdamu i później mozemy się jeszcze zgadać w Aberdeen.

pomyśl nad zatrzymaniem się z nami w Amsterdamie, jeden dzień Cię nie zbawi...

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tylko przejeźdzałem przez Amsterdam (centrum) i tym razem zamierzam zatrzymać się na trochę dłużej...wobec tego razem polecimy tylko do Amsterdamu i później mozemy się jeszcze zgadać w Aberdeen.

pomyśl nad zatrzymaniem się z nami w Amsterdamie, jeden dzień Cię nie zbawi...

 

Robas, oczywiście, że będziemy jeszcze rozmawiać :) Na razie troszkę czasu zostało, na pewno się dogadamy. A wszystko jeszcze zależy jak będzie wyglądał przyszły rok, może faktycznie będę miał mało obowiązków i polecę z Wami na dłużej... Ale na razie to wróżenie z fusów ;) Nie mówię nie, nie mówię tak!

 

Muszę powoli się rozglądać za jakimś tank bagiem albo sakwami... A Wy maszyny na przyszły sezon macie już przygotowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaniecie w hotelu na kakao :icon_razz: a my z VECTOREM na czerwoną ulicę :clap:

:icon_twisted: zgadzam się, zawsze pomagam potrzebującym w potrzebie :icon_mrgreen:

 

zarobić na prom :icon_razz:

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...