Skocz do zawartości

Ekstremalna Chorwacja


Keryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszcze!! Jezeli bedziesz planowal taka wycieczke 3-4 dniowa na poczatek nastepnego sezonu to pisz na forum, jestem cholernie zainteresowany szczegolnie czytajac twoj opis sie jeszcze podjaralem hehe :P No a cenowo to chyba standard, wycieczka po Polsce tez by Was tyle wyniosla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wariaci są na świecie :wink:

Jak dla mnie esencja tego czym jest motocykl i podróż :lalag:

 

Na przyszły rok polecam Ci przejechać całą Chorwację wzdłuż wybrzeża, zahaczyć o Czarnogórę (i koniecznie przejedź przez Durmitor) :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool:

 

Przyszly rok nadjedzie (tak słyszałem) i pokombinujemy.

Troche spontana, trochę przygotowań i bedzie jazda! :lalag:

 

Na przyszły rok polecam Ci przejechać całą Chorwację wzdłuż wybrzeża, zahaczyć o Czarnogórę (i koniecznie przejedź przez Durmitor) :icon_biggrin:

No kusi :icon_biggrin: Powiem Ci, że jest taki plan.

Bedziemy tam! (...tędy przejeżdżali, jeśli dobrze pójdzie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechalem tylko z Chorwacji na jeden strzał, ale to bylo świetne przeżycie, tankowanie co 250km i ogień, starą VFR`ą i wymęczonym Fazerem :) Pzdr i powodzenia za rok ... Moze wreszcie tez gdzies wyskocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejechalem tylko z Chorwacji na jeden strzał, ale to bylo świetne przeżycie, tankowanie co 250km i ogień, starą VFR`ą i wymęczonym Fazerem :) Pzdr i powodzenia za rok ... Moze wreszcie tez gdzies wyskocze.

 

Wuja Ty mnie ino nie denerwuj jedziemy w tym roku w końcu chce gdzieś wyjechać :D

Choc czuje że i z kolegami z torunai się przeleci będzie trzeba zaopatrzyć sie w jakieś kuferki :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek co nie pospał zachowuje się za kierownicą tak samo jak ten co za dużo wypił.

Fajna sprawa, ale za dużo można stracić jak się zaśnie.

 

 

Potwierdzam. Niesamowicie trafna analogia. Never again! (never say never...)

 

No a wszyscy sie podniecaja i krzycza: zajebiscie !!!! wspaniale !!!!! cudownie !!!

 

Dla mnie to głupota w czystej postaci i brak szacunku do własnego i cudzego zycia

 

Przypomniałeś mi jedną noc za kierownicą - żona waliła mnie co chwilę w kask ale potem sama zasnęła. To było wariactwo ale fajnie się wspomina.

 

Prawda ze fajnie sie wspomina .... jak sie przezylo takie cos ?

Myslec koledzy kierowcy, myslec !!!

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a wszyscy sie podniecaja i krzycza: zajebiscie !!!! wspaniale !!!!! cudownie !!!

 

Dla mnie to głupota w czystej postaci i brak szacunku do własnego i cudzego zycia

 

Prawda ze fajnie sie wspomina .... jak sie przezylo takie cos ?

Myslec koledzy kierowcy, myslec !!!

 

 

"[...]Bo słuchajcie i zważcie u siebie,

Że według Bożego rozkazu:

Kto nie dotknął ziemi ni razu,

Ten nigdy nie może być w niebie."

 

Nigdy nie popełniałeś głupot ? Zawsze byłeś praworządny i idealny ? Szacun... :icon_mrgreen:

Chłopak prawdopodobnie zdaje sobie sprawę (już, jeśli wczesniej nie wiedział) że taki maraton nie jest bez znaczenia dla organizmu. Ale ma przynajmniej co wspominać, a doswiadczenie już nabył ( i miał szczęście, ze owo doświadczenie go nie zabiło).

Popieram takie spontany, są męczące ale i stanowią świetny materiał na wspomnienia z życia, jak już nie będzie sił i zdrowia na takie zrywy. Lepiej w ten sposób szaleć, niż wyżywać się z jabolem w parku czy w ustawkach po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w ten sposób szaleć, niż wyżywać się z jabolem w parku czy w ustawkach po meczu.

 

Tylko ze to dotyczy jazdy po drodze gdzie sa innni uzytkownicy i trzeba tez miec na uwadze ich bezpieczenstwo.

Niech sobie szaleje w domu, czy gdzies na torze, jak sie zabije albo wywali jego bol, jego sprawa.

I jaki jabol w parku ? Co za porównanie :eek:

A i na ustawkach po meczu to sie napierdala wybrana grupa ludzi swiadoma po co tam sa :icon_mrgreen:

Odwroc sytuacje i zastanow sie nad przypadkiem jakbys Ty jechal z cala rodzina na urlop i nagle kierowca innego pojazdu zasypia za kierownica, wpada na Ciebie i zabija Ci zone/dziewczyne i Twoje dzieci ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...