Skocz do zawartości

Najlepsze trasy motocyklowe


mm1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym chciałbym zwrócić uwagę na mój projekt mający na celu skatalogowania każdą trasę motocyklową na świecie.

W tym celu stworzyłem stronę internetową www.roads2go.com.

Moim celem jest, aby zrzeszyć jak najwięcej motocyklistów z całego świata i zachęcić ich do wymiany na www.roads2go.com.

Całą obsługę zrobiłem jak najprostszą i intuicyjną.

Byłbym szczęśliwy gdybyście wprowadzili swoich osobistych faworytów i ocenili inne trasy.

Sam już wprowadziłem ponad 100 tras, które objechałem. Ale nie mogłem być jeszcze wszędzie. Dla tego liczę na wasze wsparcie.

 

Pozdrawiam

Martin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałbym zwrócić uwagę na mój projekt mający na celu skatalogowania każdą trasę motocyklową na świecie.

W tym celu stworzyłem stronę internetową www.roads2go.com.

Moim celem jest, aby zrzeszyć jak najwięcej motocyklistów z całego świata i zachęcić ich do wymiany na www.roads2go.com.

Całą obsługę zrobiłem jak najprostszą i intuicyjną.

Byłbym szczęśliwy gdybyście wprowadzili swoich osobistych faworytów i ocenili inne trasy.

Sam już wprowadziłem ponad 100 tras, które objechałem. Ale nie mogłem być jeszcze wszędzie. Dla tego liczę na wasze wsparcie.

 

Pozdrawiam

Martin

 

Fajny projekt...

Stronka ok...

 

Dorzucę tam swoje 3 grosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: w dodawaniu POI brakuje możliwości wpisania adresu.

 

Dziękuje za uwagę.

Możesz je również dodawać bezpośrednio na forum na roads2go.com pod http://www.roads2go.com/node/2160.

Adres POI możesz umieścić w opisie punktu POI.

 

 

takich stron znam juz kilka i mysle rozdrabnianie sie nie sluzy im ale rozumie ze kazdy chce zarobic i zjesc kawalek tortu a pomysl jest dobry

 

Hej,

stron może jest kilka, których intencja jest podobna, ale żaden portal nie oferował przybliżonej użyteczności dla usera.

Dla tego też nasza decyzja o uruchomieniu tej strony.

A do zarabiania daleko.

Nam chodzi głównie o pasję. Wystarczy jak się serwery wrócą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, wymagane jest podanie daty urodzenia przy rejestracji a później jest ona widoczna w profilu przez wszystkich. Ja osobiście sobie czegoś takiego nie życzę. Mogę podać datę urodzenia, ale pod warunkiem, że nie będzie ona widoczna dla wszystkich.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, wymagane jest podanie daty urodzenia przy rejestracji a później jest ona widoczna w profilu przez wszystkich. Ja osobiście sobie czegoś takiego nie życzę. Mogę podać datę urodzenia, ale pod warunkiem, że nie będzie ona widoczna dla wszystkich.

Pozdrawiam

 

 

dzięki. dodamy opcje ukrycia daty urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, wymagane jest podanie daty urodzenia przy rejestracji a później jest ona widoczna w profilu przez wszystkich. Ja osobiście sobie czegoś takiego nie życzę. Mogę podać datę urodzenia, ale pod warunkiem, że nie będzie ona widoczna dla wszystkich.

Pozdrawiam

 

Hej Sawyerek,

dziękuje dla uwagi.

Wprowadziliśmy system zarządzania prywatnością. teraz ty możesz ustalić, co ma być widoczne,a co nie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

świetny pomysł, normalnie "ukradliście" mi pomysł, strzał w 10tke!!!!

 

sam nad czymś takim myślałem, ale nie bardzo kaman w takich projektach www, więc się przyłączam i dorzucam coś od siebie :)

 

powodzenia projektu życzę dla Twórców

 

a jeśli uda się coś na tym jeszcze zarobić, to radocha dla was będzie jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...