Skocz do zawartości

Poszukuje danych do Hondy CB 250 N z 1981 roku.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zachtomasso gdzie Ci sie udalo zdobyc ? to chyba nie haynes (sadzac po jezyku) ?

 

siecki jak dotarles do swojej serwisowki ? ja potrzebuje ksiazki do mojej hondy (silnik chyba taki sam jak Twoj z tym ze pojemnosc mniejsza. napewno taki sam jak w CB 125 czy REBEL 125.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki upszejmości kilku osób z precli zassalem z netu

 

Okazuje się aby zdobyc dane do CB 250 N, trzeba szukać serwisówki do CB 400 N. Jest baardzo podobna a jak cos jest innego to jest wyszczególnione: 400 --> tak i tak a 250 --> inaczej.

 

Obecnie mam elektronicznie:

CB 400 N (a w srodku dane do 250 N) ---> po niemiecku

CB 450 S --> po angielsku

 

Poza tym gdzieś czytalem, że ludzie ściągają takie żeczy poprzez eMulę a le ja nie próbowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki upszejmości kilku osób z precli zassalem z netu

 

Okazuje się aby zdobyc dane do CB 250 N' date=' trzeba szukać serwisówki do CB 400 N. Jest baardzo podobna a jak cos jest innego to jest wyszczególnione: 400 --> tak i tak a 250 --> inaczej.

 

Obecnie mam elektronicznie:

CB 400 N (a w srodku dane do 250 N) ---> po niemiecku

CB 450 S --> po angielsku

 

Poza tym gdzieś czytalem, że ludzie ściągają takie żeczy poprzez eMulę a le ja nie próbowalem[/quote']

Posiadam ksero serwisówki do CB 400 i 250 w języku angielskim. Jeśli Cię interesuje to moge się wymienić za ksero niemieckiej gdyż preferuje ten język

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Honda CB250,360,CL360,CJ250 T,360T Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=NU65ZOAL

może to......

 

i tu coś jest-oceńcie sami..

http://hondatech.info/downloads/Moto/

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...