Skocz do zawartości

No laleczka w garażu :D


rumian_1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YUBY moderatorze co z tobą?Wstydź się,gdzie Twoja życzliwość dla młodszego kolegi także motocyklisty.Jeśli żal ci d..pę ściska że kupił coś lepszego niż sam ujeżdżasz to nie bój się, i tak w końcu się dokształci,może i bez szlifa a wtedy skopie ci tyłek na drodze. icon_evil.gif

 

Właśnie szukałem źródła jego głupich podtekstów...

Zresztą nieważne temat zakończony.

Pozdrawiam

 

P.S. Pamiętaj nie lękaj się kobiety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie:

-dlaczego litrem w sporcie należy jeździć na tyle szybko żeby nie objechał go nikt na 600?

Jakie są przesłanki każące tak sądzić.

Ogólnie jeżdżę litrami-bo lubię te moc, jak jadę czymś poniżej 150 koni to mam wrażenie że łańcuch spadł:), ale jak mam słabszy dzień i jadę wolniej to objeżdżają mnie 600.

Powinienem wrócić zatem do GS500?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie:

-dlaczego litrem w sporcie należy jeździć na tyle szybko żeby nie objechał go nikt na 600?

Jakie są przesłanki każące tak sądzić.

Ogólnie jeżdżę litrami-bo lubię te moc, jak jadę czymś poniżej 150 koni to mam wrażenie że łańcuch spadł:), ale jak mam słabszy dzień i jadę wolniej to objeżdżają mnie 600.

Powinienem wrócić zatem do GS500?

Ta, a najgorsze jak cie cos wyprzedzi a ty nie wiesz co to bylo. I teraz nie wiadomo czy to jakas parchata 600-ka, ktora trzeba teraz gonic, zeby pokazac kto tu rzadzi, czy jakis litr na szacunie, i mozna sobie dalej pyrkac ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...