Skocz do zawartości

Mó Sprzęt XL600R


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
Gość BULLSON FOREVER

Zajebista. Chodzi za mną taki motocykl od jakiegos czasu. Lubie poszalec po lesie, poskakac, ale moja za ciezka. Ile daeś jesli nie tajemnica? Jak tajemnica to napisz ile trzeba dac za moto w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
Jak po remoncie to sondze że z 6 tysiaków spokojnie.

Sporo jak za dwudziestoletni motocykl. Jeszcze takie małe pytanko: w Jakiej kolejnosci (od najlepszego do najgorszego) byscie ustawili nastepujace motocykle: XT600, XL 600, DR 600/650, KLX 600 i ew. inne podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Jakiej kolejnosci (od najlepszego do najgorszego) byscie ustawili nastepujace motocykle: XT600, XL 600, DR 600/650, KLX 600  

 

W sumie o innych motocyklach zbytnio nie mogę się wypowiedzieć bo z żadnym po za XL-ką kontaktu nie miałem.

Na obecną chwile to są moje typy:

 

:arrow: KLX 600 , nie słyszałem o nich nic złego a nowsze modele mają całkiem ciekawą stylistyke. :lapagora:

:arrow: XL 600 , znakomity motocykl bardzo prosta i solidna konstrukcja. Występowały problemy z napinaczem rozrządu , bardzo przyjemny silniczek do remontu. :lapagora:

:arrow: DR 600 Również fajny motocykl , podobno sypało się coś w silnikach. :lapagora: :D

:arrow: XT 600 Nie wiem nic na jego temat i nigdy się nim nie interesowałem ponieważ nie podoba mi się stylistycznie. Mówie tu o nowszych modelach. :D

 

Zdięcia mojego sprzęta można zobaczyć:

Album :arrow: Galerja użytkowników :arrow: KML

 

Pozdrawiam do zobaczenia na piachach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...