Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Shak widać że masz nerwa już byś chciał mieć a tu cały czas zgryz, ja Ci powiem tak MW wila znam krótko i to fajny gość jest, miał okazje zamienić swoją dzielną czarną piękność na nowego białego ZE i to zrobił, nowy Lepszy ? na pewno nie idzie tylko o zawieszenie, i ASR czy ABS, masz regylacje szyby w standardzie, ogrzewane manetki są sterowane jak cała reszta z manetek, pozatym to Moim zdaniem najlepszy przyjaciel do podróżowania (na pewno Teresa o Wilu się przekonam w tym roku ).

JA opiszę Ci krótko jak to z moim dobrym przyjacielem jechaliśmy na mazury ja Teresą on BMW GT1600 (najdroższy turystyk z BMW) będąc prawie na miejscu mieliśmy do pokonania drogę z płyt betonowych jakieś 30 km a potem jeszcze 10 przez las, i jak na autostradzie był cały czas z przodu i prędkość to 170 i więcej ( nie lubię ale może muszę pomieszać w ustawieniach zawieszenia) to na tej drodze w interkomie słyszę wielce wymowne och shit mój kręgosłup. Po kliknięciu mówi że już lepiej na co ja po tych płytach go wyprzedzam przy 110 on mówi basta za bardzo trzęsie a ja mogę więcej, więc elektroniczne rozwiązane regulowanie własności amortyzacji jest OK jeżeli tego oczekujesz masz wtedy max możliwości po kliknięciu ja mam moto ustawione na trudne drogi i na autostradzie czuję się zle a regulacja zajmuje za dużo czasu.

 

Podsumowując jak możesz wydać te 10 tyś więcej to bierz, ja osobiście wiem że wybrałbym Worldcrosera bo ma absolutnie wszystko,do tego kufry alu i wydech remusa i byłbym przeszczęsliwy, ale i teraz jestem poonując kolejne kilometry Super Teresą.

 

 

 

No właśnie mam nerwa bo już bym chciał latać ale...:)

Powiem szczerze że myślałem że mi odradzicie ZE. Że to tylko bajery nie warte kasy. Z-tka już jeździłem na ZE nie miałem okazji.

Ale jak tak doposażyć zwykłą Z w to co ma ZE to różnica w cenie nie będzie aż taka duża.

Jedno co mnie dziwi że z oficjalnej strony yamahy zniknął model ZE a jest tylko Z. Chyba że pojawi się znowu jak będą mieli ceny na 2015?

Tak czy inaczej to na pewno na wiosnę dołączę do Waszego grona szczęśliwych posiadaczy Teresy. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za informacje.

Edytowane przez shak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz cię zbije z pantalyku napisz do kilku salonów i poproś o cenę na z z roku 2012 nie rejestrowana sam jestem ciekaw jakie teraz ceny, ja rok temu dostałem ofertę 55 ze wszystkim ale ostatecznie kupiłem 2010 od pierwszego właścicielami polskiego salonu, polecam więcej kasy na latanie, ja importy odpuściłem choć sa dużo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że podobnie pomyślałem i napisałem do kilku. Tylko że nie pytałem o 2012 tylko 2013 i 2014. Generalnie to odpowiedział mi tylko jeden z Wrocka a tak cisza. Ale dostałem ofertę tylko na ZE z 2014 i to nawet, nawet...:)

Rozglądałem się za używkami ale ciężko znaleźć coś dobrego. Była jedna z Wawy i to nawet demo z salonu ale coś podejrzanie wyglądała na zdjęciu i miała ponad 40 tysi nalatane. Tak więc raczej salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że podobnie pomyślałem i napisałem do kilku. Tylko że nie pytałem o 2012 tylko 2013 i 2014. Generalnie to odpowiedział mi tylko jeden z Wrocka a tak cisza. Ale dostałem ofertę tylko na ZE z 2014 i to nawet, nawet... :)

Rozglądałem się za używkami ale ciężko znaleźć coś dobrego. Była jedna z Wawy i to nawet demo z salonu ale coś podejrzanie wyglądała na zdjęciu i miała ponad 40 tysi nalatane. Tak więc raczej salon.

 

za miesiąc sie wszystko wyjasni i moze bede sprzedawał swoją. Masz salon. Przebieg 21 k bez zadnych dziwnych wypadków , igła zwyczjanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Super Teresy!

Ja swoją zrobiłem 50 tyś. km przez 2 sezony - Polska, Europa i zero stresu. Testowałem ZE w zeszłym roku na dniach otwartych w Kato i oto moje spostrzeżenia:

kanapa jest mniej komfortowa,

lusterka są węższe i gorzej w nich widać,

ustawienia zawiasów fajna sprawa ale wiadomo jak to jest z tą elektroniką im więcej tym... zobaczymy za kilka sezonów jak to będzie się sprawować,

tempomat przyda się w długiej trasie,

nowy wyświetlacz podaje więcej info.

Ja swoją (rocznik 2011, kupiłem nową w 2013 r.) mam doposażoną we wszystkie dodatkowe akcesoria i jestem bardzo zadowolony. Trzeba się przejechać jednym i drugim żeby poczuć różnicę.

Panowie co z tym Zlotem? Co, gdzie i kiedy? Niech ktoś podrzuci info.

Z góry dzięki!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz masz facebooka ? pisz do Adamh Pl albo do mnie Sebastian Begierski dodamy cię do grupy i wszystko na bierząca jest już 24 osoby mamy jeszcze 10 wolnych łóżek, a potem zostanie namiot, widzimy się w piątek 15 maja potem sobote zwiedzamy a w niedzielę powrót do domu, kilka fajnych niespodzianek, dwie osoby specjalnie face zakładały to pierwsze polskie spotkanie fanów yamahy S10 chcemy zobaczyć jak będzie i potem w różnych miejscach kraju bedziemy takie spotkania sobie robic, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odciągnę miłych gawędziarzy od tematu co lepsze i pokażę jak wymienić świece naszych Tenerkach. Zdjęcia podzielę na kilka postów.

 

Miłego

 



Następne zdjęcia.



Resztę zdjęc wyśle jak mi odblokują limit.

Miłego

post-58790-0-89407400-1423135962.jpg

post-58790-0-36527100-1423135973.jpg

post-58790-0-42792600-1423136027.jpg

post-58790-0-71864800-1423136038.jpg

post-58790-0-69877500-1423136047.jpg

post-58790-0-99732000-1423136057.jpg

post-58790-0-57230200-1423136209.jpg

post-58790-0-28763400-1423136279.jpg

post-58790-0-68357300-1423136304.jpg

post-58790-0-66607000-1423136313.jpg

post-58790-0-39471200-1423136322.jpg

post-58790-0-65547400-1423136331.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Jestem nowym użytkownikiem ST i kupiłem ją jako golasa czyli bez żadnych akcesoriów, na początek chciałbym wyposażyć ją w boczne sakwy materiałowe, ma ktoś jakieś propozycje jakie wybrać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi, ktorzy grzebiac przy swoich maszynach maja jeszcze czas, checi i umiejetnosci, by robic zdjecia. Ja robie wszystko sam ale brakuje mi trzeciej czystej reki by fotki cykac.

Niedlugo duzy serwis przedemna wiec moze uda mi sie cos cyknac :D



info na temat zlotu

 

https://www.facebook.com/groups/754738211240455/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...