Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nikt z forum nie podkupił mojej Tereski, dzwonię dzisiaj do kolesia z Bielska że jutro jestem z kasą a on mi mówi że już ktoś dzisiaj ze szczecina wpłacił zadatek, cholera znów trzeba od początku szukać tej jednej :( za 33000 pln jest dwa lata zarejestrowana w kraju kupiona z ubezpieczalni po kradzieży z przebiegiem 5 tyś ale trochę się boję)

Pewnie wkońcu wcześniej czy później się wyda. Przyznaję się bez bicia do tego haniebnego czynu ;) . Mam nadzieję, że jakoś to zniesiesz :) Ale tak na poważnie to przeczuwałem że moto jest super i po dwóch dniach telefonów ze sprzedającym zaproponowałem jakąś formę zarezerwowania moto do czasu oględzin. Sprzedający zaproponował zadatek bo to wiąże dwie strony. Jak mi podwieźli moto to nie miałem żadnych wątpliwości że będzie mój. Dowiedziałem się że spóźniłeś się 12 godzin.

Teresa jest naprawdę wypasiona chyba we wszystko co możliwe i świeżo po przeglądzie w ASO. Miałem naprawdę fart bo od sprzedaży DLa do zakupu Tenery minęło tylko 5 dni.

Pozdrawiam wszystkich właścicieli Super Tenery.

 

A oto i ona http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04ef0975abdf69d1.html

 

 

Sposób prosty, bezpieczny i sprawdzony,

Coraz więcej osób się tu robi, może na wiosnę uda się jakieś spotkanie zrobić :)

Pozdrawiam

Czy ta wtyczka z tą zworką potem sobie tak dynda?, czy nie ma to wpływu na działanie tego czujnika przy sprzęgle?.

I czy odblokowanie tej pełnej mocy tą zworką ma wpływ na działanie trybu Sport lub Touring przełączanego ręcznie.?

Edytowane przez maro74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wkońcu wcześniej czy później się wyda. Przyznaję się bez bicia do tego haniebnego czynu ;) . Mam nadzieję, że jakoś to zniesiesz :) Ale tak na poważnie to przeczuwałem że moto jest super i po dwóch dniach telefonów ze sprzedającym zaproponowałem jakąś formę zarezerwowania moto do czasu oględzin. Sprzedający zaproponował zadatek bo to wiąże dwie strony. Jak mi podwieźli moto to nie miałem żadnych wątpliwości że będzie mój. Dowiedziałem się że spóźniłeś się 12 godzin.

Teresa jest naprawdę wypasiona chyba we wszystko co możliwe i świeżo po przeglądzie w ASO. Miałem naprawdę fart bo od sprzedaży DLa do zakupu Tenery minęło tylko 5 dni.

Pozdrawiam wszystkich właścicieli Super Tenery.

 

A oto i ona http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04ef0975abdf69d1.html

 

 

Czy ta wtyczka z tą zworką potem sobie tak dynda?, czy nie ma to wpływu na działanie tego czujnika przy sprzęgle?.

 

 

hehehe co za szczerość :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co ukrywać, poza tym wcześniej nawet nie wiedziałem o istnieniu tego forum, natrafiłem na nie w necie wczoraj późno w nocy. :) .

no ale sztuka piękna, za ile wyrwałeś i jaki to rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niezła, i fajne dodatki, dodatkowe ledy, komin..jak pewny też bym się pewnie nie zastanawiał i kupował przez telefon :)
Co do wtyczki to przecież ją się wsadza na miejsce i nie dynda. ona nie ma nic wspólnego ze sprzęgłem. tylko, że znajduje się blisko niego. Między trybami będzie mniejsza różnica. Najlepiej sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no ale sztuka piękna, za ile wyrwałeś i jaki to rok?

 

 

Kurcze nie mogę officjalnie na forum podać ceny bo jak żona przeczyta nie daj boże, to mam przechlapane ;) . Kupiłem poniżej kwoty o jakiej pisał w pierwszym poście na tej stronie Half Dragon. Rocznik 2011 z lipca, przebieg 25000, pierwszy właściciel kupiona w Yamaha Beskid. Zamontowanych dodatków naliczyłem na kwotę ok 16000 zł na tyle co w necie porównałem. Wszelkie możliwe osłony czujników, gmole, szyba z regulacją , ledy ,kierunki diodowe , wyłącznik ABS z Toratecha, alarm META Defcom. Reszta z Yamahy.no i wydech Leo Vince. Do tego założone nowe Micheliny Anakee 2 i świeżo zrobiony przed sprzedażą przegląd w ASO. Pierwszy właściciel nie oszczędzał na wyposażeniu i kurcze w sumie nie mam za bardzo co przy nim dłubnąć od siebie narazie :) . Jak narazie jestem mega zadowolony. Właśnie wróciłem z małej przejażdżki z tym patentem na zworkę i naprawdę moto jest dużo zrywniejsze.



Faktycznie niezła, i fajne dodatki, dodatkowe ledy, komin..jak pewny też bym się pewnie nie zastanawiał i kupował przez telefon :)
Co do wtyczki to przecież ją się wsadza na miejsce i nie dynda. ona nie ma nic wspólnego ze sprzęgłem. tylko, że znajduje się blisko niego. Między trybami będzie mniejsza różnica. Najlepiej sprawdzić :)

Zrobiłem zworkę i wtyczkę zostawiłem wypiętą bo w sumie jak ją tam wsadzić z taką zworką?.

Edytowane przez maro74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kurcze nie mogę officjalnie na forum podać ceny bo jak żona przeczyta nie daj boże, to mam przechlapane ;) . Kupiłem poniżej kwoty o jakiej pisał w pierwszym poście na tej stronie Half Dragon. Rocznik 2011 z lipca, przebieg 25000, pierwszy właściciel kupiona w Yamaha Beskid. Zamontowanych dodatków naliczyłem na kwotę ok 16000 zł na tyle co w necie porównałem. Wszelkie możliwe osłony czujników, gmole, szyba z regulacją , ledy ,kierunki diodowe , wyłącznik ABS z Toratecha, alarm META Defcom. Reszta z Yamahy.no i wydech Leo Vince. Do tego założone nowe Micheliny Anakee 2 i świeżo zrobiony przed sprzedażą przegląd w ASO. Pierwszy właściciel nie oszczędzał na wyposażeniu i kurcze w sumie nie mam za bardzo co przy nim dłubnąć od siebie narazie :) . Jak narazie jestem mega zadowolony. Właśnie wróciłem z małej przejażdżki z tym patentem na zworkę i naprawdę moto jest dużo zrywniejsze.

 

 

Zrobiłem zworkę i wtyczkę zostawiłem wypiętą bo w sumie jak ją tam wsadzić z taką zworką?.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurcze nie mogę officjalnie na forum podać ceny bo jak żona przeczyta nie daj boże, to mam przechlapane ;) . Kupiłem poniżej kwoty o jakiej pisał w pierwszym poście na tej stronie Half Dragon. Rocznik 2011 z lipca, przebieg 25000, pierwszy właściciel kupiona w Yamaha Beskid. Zamontowanych dodatków naliczyłem na kwotę ok 16000 zł na tyle co w necie porównałem. Wszelkie możliwe osłony czujników, gmole, szyba z regulacją , ledy ,kierunki diodowe , wyłącznik ABS z Toratecha, alarm META Defcom. Reszta z Yamahy.no i wydech Leo Vince. Do tego założone nowe Micheliny Anakee 2 i świeżo zrobiony przed sprzedażą przegląd w ASO. Pierwszy właściciel nie oszczędzał na wyposażeniu i kurcze w sumie nie mam za bardzo co przy nim dłubnąć od siebie narazie :) . Jak narazie jestem mega zadowolony. Właśnie wróciłem z małej przejażdżki z tym patentem na zworkę i naprawdę moto jest dużo zrywniejsze.

 

 

Zrobiłem zworkę i wtyczkę zostawiłem wypiętą bo w sumie jak ją tam wsadzić z taką zworką?.

 

Cholera najpierw matkę trzeba oszukiwać a potem człowiek sie żeni i masz ci los :))

 

Przechodzę to samo :) wciąż kupuje po okazjach :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Jaki sprzedający był słowny Obiecał Ci Maro74 i dotrzymał ja mu nawet dawałem wywoławcze 42 tyś i się uparł, Gratuluje jak się spotkamy nie zostawiaj jej obok mniez kluczykami :), no żesz kurde szkoda że tyle mi zajeło trawienie tego . dobrze że kupił ją ktoś kto pojezdzi a nie postawi w garażu bo sztuka zaiste zacna. Moja tez z salonu ale z wyposażeniem sporo w dół ważne że też już mam w weekend jakieś fotki i wstawię na forum.

 

Lewa w górę i do zobaczenia

 

PS. Ups na pewno kupiłes sporo taniejj ja też jak Calmadonii trafiam na zaje.... te okazje :)

 

I zawsze urywam ile sie da :/

Edytowane przez Ralf Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Jaki sprzedający był słowny Obiecał Ci Maro74 i dotrzymał ja mu nawet dawałem wywoławcze 42 tyś i się uparł, Gratuluje jak się spotkamy nie zostawiaj jej obok mniez kluczykami :), no żesz kurde szkoda że tyle mi zajeło trawienie tego . dobrze że kupił ją ktoś kto pojezdzi a nie postawi w garażu bo sztuka zaiste zacna. Moja tez z salonu ale z wyposażeniem sporo w dół ważne że też już mam w weekend jakieś fotki i wstawię na forum.

 

Lewa w górę i do zobaczenia

 

PS. Ups na pewno kupiłes sporo taniejj ja też jak Calmadonii trafiam na zaje.... te okazje :)

 

I zawsze urywam ile sie da :/

Ja też dwa dni trawiłem temat ale już w ostatni dzień nie mogłem wyrobić bo miałem jakieś lęki ;) , że ktoś może mi sprzęta zwinąć sprzed nosa i jak widzisz przeczucie miałem dobre bo jak bym nie wysłał mu zadatku to już byś dawno nią śmigał. Na miejscu w sumie już po transakcji powiedział mi że ma mocno zainteresowanego kupca i jak bym się nie zdecydował to oddał by mi zadatek bo inaczej to by mi kasa przepadła.

Czy ty kupiłeś tą srebrną z oponami do wymiany chyba z moto44 Poznania. Jeśli to ta to ja też mocno rozważałem jej zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miło ze jest nas tu coraz więcej - ale ja wciąz swoje co z naszym spotkaniem - Panowie konkretnie kto będzie ( Pan z dzierzoniowa - moja głowa abyś mógł jechac ) a co z resztą ?

Ja jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miło ze jest nas tu coraz więcej - ale ja wciąz swoje co z naszym spotkaniem - Panowie konkretnie kto będzie ( Pan z dzierzoniowa - moja głowa abyś mógł jechac ) a co z resztą ?

ja na tą chwilę powiedzmy 70%. Niestety nie wszystko zależy ode mnie .

Mam nadzieję ,że w przeciagu tygodnia określe sie na stówę.Jednak bardziej na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Maro74 szukałem z polskiego salonu a takie były tylko 3. Twoja Moja i ta za 45 tyś z przebiegiem 4500 km od pierwszego własciciela, Moją oglądał Calmadonii do tego sprawdzona w serwisie do tego gwarancja i rękojma. tak więc stan mamy obaj raczej identyczny tylko za raptem 1000 więcej masz wdużo więcej wyposażenia.

 

Jeszcze raz gratuluję

 

Opony zamówiłem Michelin Anakee 2 koszt 900 z wymianą,

 

Piotrze nie wiem jak to zrobimy ja sie postaram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wkońcu kupiłeś tę w Moto44?. Ta srebrna miała małą przygodę na pustyni tak mi zdradził sprzedawca jakieś plastiki się połamały ale zrobili wszystko na cacy z AC i mówił że wygląda jak nówka z salonu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...