Skocz do zawartości

Już mam:)


Rekomendowane odpowiedzi

moj kolega ma dt 50 i ma w niej zrobione wszystko co się da i spokojnie objeżdża dt 125 odblokowaną na wydechu.
hmm :roll: ... z takiej 50tki mozna wycisnac.. no ile ? 15 koni ? nie wiem zreszta, ale dt 125 bedzie miala 20 - 30 km i do tego moment obrotowy duzo wikeszy niz 50tka (a jest niewiele ciezsza przy tym) wiec nie wydaje mi sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że ma wiecej niż 15 koników. Zobaczcie ile ona ma wymienionych części... no mogę się oczywiscie mylić ale wydaje mi się że cos koło 20 powinna mieć
20 km z 50tki - nie no dajcie spokoj... nie przesadzajmy. ale ok, przypuszczajac ze nawet jak by to co to jest w porownaniu z 30 konikami 125 o wiekszym momencie obr. ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: 1 bieg rwie na koło z gazu, 2 rwie na goło z gazu-3 bieg trochę rwie na koło z gazu, 4 ujdzie, ale na koło nie pójdzie, a 5 i 6 bieg jest do utrzymania raczej stałem prędkości, ale gdy trzeba przduśić to ma niesamowite odejście. Wczoraj liczyłem, to licznik(80km/h) zamykam w 8-9-10sek. Wiem, że licznik przekłamuje na bank. Piszę prawdę, i przypominam, że to ma vylinder ALUMINIOWY Polini, sportowy wydech Metrakitu i gaźnik 21mm Polni- czyli jedne z najlepszych firm części tuningowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 ma dużo większy moment obrotowy i moc więc moze to wina kierowcy na tej DT 125 że sie dał objechać.
tak tez wlasnie pomyslalem.. nikt mi nie mowil ze to 80 : > ale i tak niesadze zeby dala rade 125tce..

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku czy ty nie rozumiesz że chodziło mi o dt 125 odblokowaną tylko na wydechu? Taka dt ma z 17-18koni a nie 30! maksymalnie może mieć 27.

Dt 50 czy senda jest na pewno lżejsza od 125cc o jakies 15kg albo nawet 20kg a przy przyspieszaniu jest to ogromna różnica.

A jeśli chodzi o moc z 50cc to może mieć nawet 25KM (takie sie ścigały w latach '70, możesz mi wieżyć lub nie ale pokazywali takie w ŚM) miały 2 albo 3 cylindry. Wystarczy że teraz crosy 80cc mają po 28 KM a 85cc mają 30 więc uwierz że ta DT mojego kolegi ma te 15-18KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. wydaje mi sie ze DT 125 ma troszke wieksza moc niz 17 km ale moge sie mylic

Zdławiona ma 12 KM, były też werjse nie blokowane na wydechu które miały 17 ( można to samemu łatwo zrobić) Oddławiona w pełni ma moc 27 KM ( niektóre zódła podają 28)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...