Skocz do zawartości

Zdawanie kat a+b


piotrekp132
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie dotyczace zdawania na prawko na kat a i b czy jak sie razem zdaje jest cos taniej , czy raz tylko sie teorie pisze?? itd.

Nie wiem czy jest coś taniej. Najłatwiej sprawdzić to na stronie jakiegoś ośrodka egzaminacyjnego. Na pewno taniej będzie zrobić kurs na dwie kategorie jednocześnie.

A co do samego egzaminu, to testy robi się dwa razy.

Natomiast sądząc po Twoim wieku to póki co, nie musisz się tym martwić.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa pula pytań to 6 warto dodać :wink:

 

Owszem jest taniej ale tylko jeśli ośrodek szkolenia ma promocję na takie zdawanie. U mnie to było 200zł.

 

W WORD płacisz pełną cenę za jeden i drugi egzamin, żadnych taryf ulgowych a w dodatku jak utopisz na teorii pytanie samochodowe to jednocześnie oblewasz motocykl i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... za moich czasów było tak, że teorię pisało się raz (jeśli była zdana, rzecz jasna), z pulą pytań ogólnych i dodatkowymi zestawami na każdą kategorię. i tylko na tych kilkudziesięciu złotych za egzamin teoretyczny można coś oszczędzić. natomiast ewentualne błędy w jednej kategorii powodowały oblanie tylko jej, natomiast błędy w puli ogólnej - oblanie obu. ale mogło się coś zmienić

 

BTW co ma ośrodek szkolenia do egzaminu, Shinigami?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze nosek podetrzeć? bez jaj, wpisz sobie "kurs prawo jazdy" w googla i posprawdzaj cenniki na stronach szkół

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koszt za prawko a i b ile moze kosztowac z 2tys? woj. opolskie

bo brat mi mowil ze u takiego goscia jak sie zdaje 2 kat to placi sie 25% mniej za calosc

U mnie w mieście na :

A - koszt 1000zł

B - koszt 1400zł

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie joszua to się nie zmieniło z zasadami

aktualny stan prawny na częśći teoretycznej egzaminu przedstawia się następująco

rozwiązuje się test z 24 pytaniami, nieprzekraczalny czas wynosi 35 minut (wydłuża się o 10 minut)

skład pytań: 18 pytań z testu zasadniczego (ogólne) + 6 specjalistycznych z kategorii A

dopuszczalna liczba błędów 4 (nie ma znaczenia z której części pytań rozwiązywanego testu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie joszua to się nie zmieniło z zasadami

aktualny stan prawny na częśći teoretycznej egzaminu przedstawia się następująco

rozwiązuje się test z 24 pytaniami, nieprzekraczalny czas wynosi 35 minut (wydłuża się o 10 minut)

skład pytań: 18 pytań z testu zasadniczego (ogólne) + 6 specjalistycznych z kategorii A

dopuszczalna liczba błędów 4 (nie ma znaczenia z której części pytań rozwiązywanego testu)

Polska to jednak ciekawy kraj. Wczoraj z ciekawości zadzwoniłem do MORD w Krakowie. I usłyszałem, że przy łączeniu kategorii jest 6 pytań ogólnych, 6 na kat. B i 6 na kat. A. Ciekawe prawda? :banghead:

Jak się zdaje więcej niż jedną kategorię warto pamiętać, że po odpowiedzeniu na pytania na jedną kategorię wciska się "zmiana kategorii" a nie "Koniec". Niby oczywiste ale znam osoby, którym to jakoś umknęło.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

BTW co ma ośrodek szkolenia do egzaminu, Shinigami?

jsz

 

Ot choćby na przykład tyle, że nie możesz przystąpić do egzaminu bez szkolenia. Nie wiedziałeś ? :wink:

Napisałem o tym bo stwierdziłem, że nie bardzo wiem czy autorowi chodzi o koszt w WORD czy w OSK.

 

Polska to jednak ciekawy kraj. Wczoraj z ciekawości zadzwoniłem do MORD w Krakowie. I usłyszałem, że przy łączeniu kategorii jest 6 pytań ogólnych, 6 na kat. B i 6 na kat. A. Ciekawe prawda? :banghead:

Jak się zdaje więcej niż jedną kategorię warto pamiętać, że po odpowiedzeniu na pytania na jedną kategorię wciska się "zmiana kategorii" a nie "Koniec". Niby oczywiste ale znam osoby, którym to jakoś umknęło.

 

Faktycznie dziwne. 6 na B i 6 na A to się zgadza ale ogólnych jest chyba 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w opolu jest 12 na B i 6 dodatkowych na A jazeli robi sie obie kategorie a koszt zaplaty za ezamin w opolu to cos okolo 270 chyba teraz dokladnie nie pamietam jezeli robisz dwie kategorie to placisz za egzamin teoretyczny(pisemny) tylko raz a za praktyke trzeba zaplacic osobno czyli jestes do przodu tylko 22 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...