Skocz do zawartości

proszę o opinie na temat KAWASAKI EL 250


Pooh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nio jest tam te pare koni mniej i predkosc nie taka. heh kupilem tego eliminatora ale przed kupnem wyczailem miejsce gdzie sciagna mi ta blokade (po nr. ramy okreslili gdzie jest blokada) i koszty byly w granicach 200-400zl. Na szczescie po kupnie okazalo sie ze "nawet" ladnie sie zbiera :P na badaniach technicznych wykazali ze ma 32,6KM :P heh dziisaj tylko dokonczenie spraw ze skarbowka i rejestracja i bede smigal :D narazie 130km/h i koniec drogi :P w papierach jest ze smiga 145 ale zobaczym jak wsyztsko wyjdzie w praktyce. aha rok jest '94 ;) pozdROWER i Shimano! :P hieh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio jest tam te pare koni mniej i predkosc nie taka. heh kupilem tego eliminatora ale przed kupnem wyczailem miejsce gdzie sciagna mi ta blokade (po nr. ramy okreslili gdzie jest blokada) i koszty byly w granicach 200-400zl. Na szczescie po kupnie okazalo sie ze "nawet" ladnie sie zbiera :D na badaniach technicznych wykazali ze ma 32,6KM :clap: heh dziisaj tylko dokonczenie spraw ze skarbowka i rejestracja i bede smigal :D narazie 130km/h i koniec drogi :) w papierach jest ze smiga 145 ale zobaczym jak wsyztsko wyjdzie w praktyce. aha rok jest '94 :D pozdROWER i Shimano! :) hieh

a ile kW masz wpisane w papierach? to jest model 250 czy 252? pojdzie pewnie te 140-150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak sa wersje dlawione. praktycznie kazda EL'ka ktora wysylana byla na niemiecki rynek byla standardowo dlawiona w niemczech. dlatego byla to wersja z 27KM. Dzownilem do znajomego mechanika i mowil ze podlaczajac Kawe pod kompa jest z wstanie okreslic z jakiego kraju pochodzi (po roznicy miedzy czesciami), nastepnie wymiana odpowiednich elementow i juz motorek smiga jak nalezy :D calkowice odblokowane wychodzily na wlochy, japonie i szwajcarie :D heh kupilem tego eliminatorka i mialem juz zalatwione oblokowanie (bo posiadal podobno te 27KM) ale na przegladzeie zmierzyli ze posiada dokladnie 32,6KM wiec jest looz! :clap: heh w papierach ma ze predkosc zwiekszono o 10km/h i leci 145. ale to sie okaze w praktyce :D narazie 130km/h sypalem i koniec drogi :) nie no 600 odpadaja jak na poczatek :) pozdro!

 

z tego co napisałes wynika ze juz został odblokowany w niemczech wiec zaoszczedzisz troche kasy. A tą ilość KM to sprawdzą mi bezpłatnie podczas badania technicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250E 24Kw przy 12500. heh nie wiem ile pojdzie bo przy 130 terarium z owadow na twarzy moge zalozyc :D sluchaj jak masz go zimnego i wypadasz na jakis kurs to gasnie Ci po spuszczeniu go z obrotow?? nie wime czy tak jest ogolnie czy tylko z moim cos ;/ musze przeczyscic gazniki i mam nadzieje ze bedzie looz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250E 24Kw przy 12500. heh nie wiem ile pojdzie bo przy 130 terarium z owadow na twarzy moge zalozyc :icon_eek: sluchaj jak masz go zimnego i wypadasz na jakis kurs to gasnie Ci po spuszczeniu go z obrotow?? nie wime czy tak jest ogolnie czy tylko z moim cos ;/ musze przeczyscic gazniki i mam nadzieje ze bedzie looz :icon_mrgreen:

to wszystko sie zgadza bo 24000 W to jest 32,6 KM, czyli Twoj Eliminator nic nie stracił mimo wieku. Ciekawe ile mój by pokazał w stacji diagnostycznej. hmm... chodzi Ci o normalną przejażdzke po wyciągnieciu go z garażu? Nie, nie gaśnie. Mam nadzieje ze na nierozgrzanym silniku nie wkrecasz go na wysokie obroty?! Bo to bardzo niekorzystne dla silnika.... Ja mam jesli dobrze pamietam wyregulowanego go na 1400 obr/min na wolnym gazie. moze masz po prostu za mało podkrecony gaz na zbyt niskie obroty i dlatego Ci gasnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bezplatnie. mi to robili jako standard przy badaniach. Wygorowanej ceny pewnie Ci nie wybuli. Jak sie dogadasz to na przyslowiowa "flaszke" dasz i Ci sprawdzi wszystko :icon_eek:

Wczoraj zamieniłem sie z kumplem na 5 minut motocyklami.Ja dosiadłem jego Honde Hornet 600 a on wsiadł na mojego Eliminatora. I musze powiedziec ze przyznał ze jak na 250tke to Eliminator zbiera sie całkiem dobrze :icon_mrgreen:

 

musze powiedziec zeby mi tez zrobili to badanie przy najblizszym badaniu technicznym ktore mam w pazdzierniku. Ciekawe ile zostało w moim z tych 22 kW... mam nadzieje ze całe 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Elo! sluchajcie mama problem... Troche polatalem i linka od sprzegla mi poszla ;/ zerwala mi sie na koncowka linki przy silniku... mam ogromna prosbe... Zrobil by ktos z was dla mnie foto zakonczenia tej linki???? chodzi mi o to jak wyglada ta metalowa koncowka ktorej mi brakuje. Sama linke stalowa mam, uchwyt przy raczce sobie przeloze do tej nowej ale musze jakos skombinowac ten zaczep. Prosze badzcie tak laskawi i przeslijcie mi to.... Z gory dzieki i pozdrawiam! ><Moj mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! sluchajcie mama problem... Troche polatalem i linka od sprzegla mi poszla ;/ zerwala mi sie na koncowka linki przy silniku... mam ogromna prosbe... Zrobil by ktos z was dla mnie foto zakonczenia tej linki???? chodzi mi o to jak wyglada ta metalowa koncowka ktorej mi brakuje. Sama linke stalowa mam, uchwyt przy raczce sobie przeloze do tej nowej ale musze jakos skombinowac ten zaczep. Prosze badzcie tak laskawi i przeslijcie mi to.... Z gory dzieki i pozdrawiam! ><Moj mail: [email protected]

mialem ten sam problem! zerwala mi sie linka od sprzegla i dorabialem ja w Poznaniu. profesjonalnie dorobiona nowa linka w 3 godziny za 20 zł. niestety nie mam teraz mozliwosci zrobic Tobie tego zdjecia. jak bys sie chcial czegos wiecej dowiedziec to pisz. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

hej hej

słuchajcie, spodobał mi się ten eliminator:

http://moto.gratka.pl/tresc/kawasaki-el250...9ba800412c2&s=1

warto z tego roku i za taką cenę? To będzie mój pierwszy motocykl (kończę prawko robić), więc dobrze muszę się zastanowić. mam 170cm wzrostu, będzie wygodny?

pzdr, j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...