Skocz do zawartości

Prawko


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety na C+E trzy egzaminy oblałem, nie wyjeżdżając z placu nawet. :icon_rolleyes:

Oby następnym razem było lepiej.

A Tobie to gratki. :flesje:

STRES JAK H ....

ALE DASZ RADE !

Edytowane przez szkudlar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRES JAK H ....

ALE DASZ RADE !

 

 

Dobrze gadasz, na żadną kategorie wcześniej stres mnie nie zjadł, a tutaj to kiedy już działam przy tym tirze czy go prowadze to tak jakbym pierwszy raz w nim był i nie wiedział co robić.

Oby tylko czym prędzej mi sie bardziej podarzyło.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratki, gratki ale nie wiem czy wiesz ...pakujesz się w niezły bajzel :evil:

 

Wiem w co sie pakuje, od dziecka jestem do tego przygotowywany :biggrin:

 

 

Gratki! :flesje: Kurs na przewóz rzeczy już masz....czy będziesz dopiero robił? :buttrock:

 

Kurs jest na starych zasadach jeszcze zrobiony, brakuje jeszcze badan i karty do tacho.

 

Na tym Manie z Nowego Sacza wszystko było by cacy gdyby te biegi lzej wchodzily, a tak to auto bajer, widzisz wszystko do okola, kierownica w palcach chodzi.

 

p.s dla zdających w Sączu

 

Jeżeli was już zawołają do losowania manewrów, zwróćcie uwage na karte z taka czarna plama po boku, jest tam wjazd przodem i ruszanie z podjazdu :biggrin: tylko czy ja zobaczycie zależy od babki która wam daje losować bo albo trzyma w rekach albo na stole :biggrin:

 

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! :flesje: Kurs na przewóz rzeczy już masz....czy będziesz dopiero robił? :buttrock:

mam ABCE. na przewoz rzeczy tez mam.ponad 5 lat jezdze zawodowo.no ale teraz musialem przyczepe dorobic.

 

 

Wiem w co sie pakuje, od dziecka jestem do tego przygotowywany :biggrin:

Kurs jest na starych zasadach jeszcze zrobiony, brakuje jeszcze badan i karty do tacho.

 

Na tym Manie z Nowego Sacza wszystko było by cacy gdyby te biegi lzej wchodzily, a tak to auto bajer, widzisz wszystko do okola, kierownica w palcach chodzi.

 

p.s dla zdających w Sączu

 

Jeżeli was już zawołają do losowania manewrów, zwróćcie uwage na karte z taka czarna plama po boku, jest tam wjazd przodem i ruszanie z podjazdu :biggrin: tylko czy ja zobaczycie zależy od babki która wam daje losować bo albo trzyma w rekach albo na stole :biggrin:

 

ja w LESZNIE zdawalem i tam nie losuje sie z kart tego co robisz na placu.tylko kostka sie rzuca.he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na tym Manie z Nowego Sacza wszystko było by cacy gdyby te biegi lzej wchodzily, a tak to auto bajer, widzisz wszystko do okola, kierownica w palcach chodzi.

 

p.s dla zdających w Sączu

 

Jeżeli was już zawołają do losowania manewrów, zwróćcie uwage na karte z taka czarna plama po boku, jest tam wjazd przodem i ruszanie z podjazdu :biggrin: tylko czy ja zobaczycie zależy od babki która wam daje losować bo albo trzyma w rekach albo na stole :biggrin:

 

Mówisz o tym czerwonym MANie?

Na białym sie robi spinanie i rozpinanie na placu i tylko to.

A czerwony służy do manewrów po placu i jazda na miasto.

Ogólnie w bdb stanie to autko tylko nie wszystkim się dało rade obcować ze skrzynią, bo na placu to raczej na 1 biegu sie jeździ.

 

A co do tych kartek jak następny raz bede zdawał to zobacze, może wkońcu ulituje się ta babka nade mną za 4 razem i już tą kartę z tą plamką czarną położy na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym czerwonym MANie?

Na białym sie robi spinanie i rozpinanie na placu i tylko to.

A czerwony służy do manewrów po placu i jazda na miasto.

Ogólnie w bdb stanie to autko tylko nie wszystkim się dało rade obcować ze skrzynią, bo na placu to raczej na 1 biegu sie jeździ.

 

tak o tym czerwonym, ale ja ost robiłem na nim wszystko bo białego nie było, jak już egz skończyłem biały skądś przyjechał

 

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o tym czerwonym, ale ja ost robiłem na nim wszystko bo białego nie było, jak już egz skończyłem biały skądś przyjechał

 

Hmm to jednak dość prawdopodobne że biały również jest tak samo używany i do wszystkiego jak czerwony, zależy na który sie trafi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle mnie zrozumiałeś, jego dają tylko do spinania/rozpinania a wtedy był gdzieś na jakimś serwisie czy coś bo przyjechał nim sam facet odpowiedzialny za utrzymanie sprzętów i słyszałem jak mówili miedzy sobą żeby czerwonego spiął a białego do tego przeznaczył.

Ale słyszałem ze jedna dziewczyna na początku jak czerwony nastał ubiegała sie o to żeby wszystko białym robić, właśnie przez te biegi i dostała zgodę

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...