Skocz do zawartości

zachowanie przy skręcie. kodeks?


atego815
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cubamen...Co masz na myśli? "jak bym był na miejscu tej dziewczyny wyszedłby z tej sprawy w cuglach z usmiechm na ustach jako niewinny ) "

 

 

 

jesli nie ma bezposrednich swiadków wypadku ( takich co pójda do sadu zeznawac nie krzykaczy ) Na miejscu dziewczyny obstawałbym ze jechałem spokojnie przy prawej krawedzi jak mowia przepisy a jakis szaleniec wyprzedzil mnie z lewej a nastepnie nagle przeciął moja oś jazdy zajezdzajac mi droge i z tego co mowił chciał wjechac ...................... jest jeden na jeden pozostaje sąd a z tego co napisałes policjanci skłaniali sie do winy twojego ziecia a wiec .................... ( to tak pokrótce )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cubamen....Wiesz,nie wiem co powiedzieć...Patrząc po wieku,gówniarzem nie jesteś...Nawet jesteśmy rówieśnikami widać...Ale chyba tu się równość kończy...Bo ja sobie nie wyobrażam żebym będąc na miejscu tej dziewczyny,będąc winną, stanąć i powiedzieć "szaleniec mi zajechał"..Zwykła cywilna odwaga jednak kazałaby mi powiedzieć prawdę A jeżeli nie byłbym pewien kto zawinił, to przynajmniej nie wymyślał bym cudów.

Po drugie,to jednak trochę siara jak jedzie gość swoją piękną maszyną, co chwilę "lewa w górze",wszystkich serdecznie pozdrawia,pewnie i gotowy pomóc innemu motocykliście na drodze, ale do czasu,aż przez swój błąd wali w drugie moto.I wtedy wstaje i mówi:"to nie ja,to on mi zajechał!"...Tak Cubamen,to o Tobie mówię...

Myślę ze szczególnie nam,tej ciut starszej grupie takie podejście,taka "uczciwość" względem drugiego motocyklisty to już w ogóle nie przystoi.. :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cubamen chyba tak czysto teoretycznie to napisał, na zasadzie: co może się stać, jeśli zamiast tej dziewczyny w Twojego zięcia wpakowałby się tam jakiś cwany skur***l. Bo pewnie można by wtedy przyjąć taką linię obrony. Ale do tego trzeba być szmatą i skur***lem.

 

jak sprawa się posuwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...