Skocz do zawartości

Proszę o porade przy wyborze motocykla. ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli te motocykle bedą w podobnym i DOBRYM stanie to bym brał CBR. Chyba że naprawdę bedziesz musiał kołować grosz do grosza i nie wszystka kasa jest Twoja, to bierz GSX bo musisz sie liczyć że wydatek na motocykl, to nie wszystko. Choćby za przejstrowanie ubezpieczenie itp bedziesz musiał wydać pieniądze, a pewnie kupując motocykl to raczej zawsze trzeba dzie cos dołożyć i tak do niego.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te motocykle bedą w podobnym i DOBRYM stanie to bym brał CBR. Chyba że naprawdę bedziesz musiał kołować grosz do grosza i nie wszystka kasa jest Twoja, to bierz GSX bo musisz sie liczyć że wydatek na motocykl, to nie wszystko. Choćby za przejstrowanie ubezpieczenie itp bedziesz musiał wydać pieniądze, a pewnie kupując motocykl to raczej zawsze trzeba dzie cos dołożyć i tak do niego.

Pozdro

 

 

Właśnie zdaję sobie sprawę z tego. Boję się tego, że mogę mieć problem ze sprzedaża Katany... No i cebra nowsza technologicznie... Przebolałbym już to tylko ten zbyt :icon_rolleyes:

 

 

PS.

Widzę kolega z mojej okolicy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CBR byłaby technicznie OK, wolałbym na Twoim miejscu dozbierać grosza i wziąć CBR, napewno jest nowsza technologicznie.

Popularny sprzęt z częściami nie ma problemu, GSX przy niej to troche archaizm.

No z podobnych stron sie pozdrawiamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli załóżmy tą gorszą możliwość, że kupie Katanę bo na CBR mnie nie stać.

 

Będę żałował? Boje się potem jak będzie z jej sprzedażą. Czy to niepotrzebny strach?

 

Za tą kasę mogę mieć n. ładnego Gs 500. Ale jak wyżej pisałem nie chciałbym zmieniać szybko.

 

Zaoszczędziłbym ponad 1000 złotych moich rodziców. Zostało by na kurtke, rękawice i paliwo... Ale kurde mam rozkiminy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli miałoby zostać na ciuchy, tym bardziej powinieneś wziąć Katanę. Bardzo, bardzo dobry motocykl. Uważam, że i tak dobrze zaczynasz, a i na CBR przyjdzie czas :) Jeśli kupisz GSX w dobrym stanie to nie będzie problemu z odsprzedażą! O ile można tak stwierdzić, bo każdy dobry motocykl w odpowiedniej cenie swoje w ogłoszniu odstać musi :wink: Nie ma co więcej rozkminiać, jeśli resztę kasy chcesz przeznaczyć na ciuchy, jedź ogądać Katanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać GSX-F'a z mechanikiem.

 

Wszystko oryginalne. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że na 99% nie bity. Wiadomo ryski i obtarcia są ale ma swoje lata moto. Facet jeździł i twierdzi, że moto jedzie idealnie prosto, żaden bieg nie wypada. Silnikowo też ok. Zawory do regulacji. Opony napęd jeszcze pojeżdżą. Ogólnie moto do wzięcia za 4600 myślę. I teraz nie wiem czy jechać 100 km oglądać tą Cebre czy kupić jego jak jest naprawdę w porządku. Chyba postawie na rozsądek i wezmę go, zostanie na jakieś ciuszki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,jestem nowy wiec mam mala nadzieje ze jesli cos zle wyjdzie mi z postem to nie bedzie :evil: .Podpiolem sie pod tego bo nie wiedzialem gdzie rozpoczac temat.Moja mala kariera z jakimi kolwiek motorkami zaczela sie kilka lat temu bylo kilka motorynek i wogole pożniej skuter yamaha aerox troche tuningu wtedy jak na moj wiek cos pieknego zawsze mnie to fascywnowalo bardzo i marzyłem o czyms wiekszym.Problem w tym ze potem mialem wypadek uderzył we mnie samochod nie z mojej winy,dlugo sie kurowalem i moj zapal to motorow zanikl .teraz po 4 latach znajomy zakupil sobie Yamaha r1 kilka przejazdow z nim potem sam i wszystko wrocilo .Mam nadzieje ze nie zanudzilem was swoja opowiescia tera prosze o pomoc w doborze jakiegos motorka tak do 10tys zł.Jesli chodzi o motor chcialbym sortowy ale tez taki zeby czasem dal rady skoczyc gdzies dalej tam i z powrotem.I mam do was jeszcze jedna sprawe czy to odpowedni moment na kupno motora czy moze sie jeszcze wstrzymac???

Bardzo dziekuje wszystkim i czekam na jakies propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... prosze o pomoc w doborze jakiegos motorka tak do 10tys zł.

 

I mam do was jeszcze jedna sprawe czy to odpowedni moment na kupno motora czy moze sie jeszcze wstrzymac???

Jesień jest najlepsza do kupowania motocykli ( nie "motorów", słowo "motor" oznacza silnik :wink: ).

Za 10 tyś to masz już bardzo duży wybór. Popatrz sobie na allegro, na otomoto, zajrzyj do jakiegoś komisu i pooglądaj. Sam zdecydujesz jaki typ ci pasuje i wtedy na poważnie zacznij przeglądać oferty. Nie napalaj się :icon_exclaim: , weź kogoś ze sobą jak będziesz jechał oglądać (choćby znajomego od R1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

qba405 jak tam Twój GSX-F ? Mineło 2 tygodnie. Wszystko cacy? Bo chyba troszke kilometrów już zrobiłeś? Ciekaw jestem ile Ci jeszcze spuścił z ceny. Więcej Ci w takim razie zostało na ciuchy, zaopatrzyłeś się już w coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 4,4. Wszystko ok jest. Nie jeździłem dużo. Może z 600 km. Narazie odbijam się z kasą i kołuje kasę na paliwko. Kask i buty mam. Kurtka nie motocyklowa i rękawice lipne. Na dniach się muszę zaopatrzyć. Jeszcze muszę go przerejestrować, więc też kasa pójdzie. Mam jeden problem z nim tzn nie jakiś poważny problem tylko taka usterka. Jak chodzi na wolnych i włączę światła to spada z obrotów i ma trochę za niskie przez to czasami lubi zgasnąć, bez świateł ok. Ładowanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...