Skocz do zawartości

Romet 727 (Router Bassa)


milosz3ms
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Rometa Router Bassa, czyli 727. Przebieg to narazie ok 1200 km i stale rosnie :bigrazz: Narazie nie miałem żadncyh usterek poza zerwaną linką od zegarów (własny bład). Właścicele takich pojazdów jak mój-podzielcie sie doświadczeniami, co wam sie zepsuło itd. Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to chiński skuterek 50 ccm - Romet 727.

Nie wiem czego Josha tu nie wiesz...

 

A co do pana Milosza, będę mówił tak jak wszędzie - bez awaryjność przy przebiegu 1200 km (tzn. dopiero po dotarciu!) jest (powinna być) normalna. Jak komuś padnie skuter / motocykl przy takim przebiegu to znak, że nie umie docierać / dostał pojazd od rodziców [czyt. w ogóle go nie szanuje] albo pojazd miał jakiś błąd techniczny od nowości (co nie jest aż tak częste, chociaż wiadomo, czasem błędy przy pracy się zdarzają ;P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 1000 km pojawiają się pierwsze problemy i awarie...

Gdybym miał opowiadać co się psuje w tych skuterach, to zbrakłoby miejsca w poście, albo i też na całym serwerze tego forum...

Jednym słowem gówno jakich wiele...

Aż żal pomyśleć że nawet Peugeot sprzedaje takie gówna pod własną marką.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz dzisiaj mam 1400km i zaraz na przegląd po 1500km bedę jechał. Narazie żadnych awarii nie ma, nic w silniku nie stuka, nie puka, a i na gume łatwo się go wyrywa. Jeżeli ten skuter będzie mi tak jeździł cały czas to zmienie zdanie o chińczykach :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz dzisiaj mam 1400km i zaraz na przegląd po 1500km bedę jechał. Narazie żadnych awarii nie ma, nic w silniku nie stuka, nie puka, a i na gume łatwo się go wyrywa. Jeżeli ten skuter będzie mi tak jeździł cały czas to zmienie zdanie o chińczykach :icon_biggrin:

 

Nie bedzie tak jeździł cały czas. Czemu? Bo po prostu o niego nie dbasz... Jak słyszę, że wyrywasz go na gumę, to aż mi się robi szkoda tego skuterka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam w swojej kolekcji 727 i jestem zadowolony zdiwilem sie i to pozytywnie co do tego skutera:) mam przebieg okolo 4000km i co musialem zrobic wymienic olej przeczyscic filter takie tam eksplotacyjne naprawy o iel mzona to tak nazwac skuter u mnei spisuje sie rewelacyjnie tylko tankwoac i smigac .

Tylko w tym problem ze ja go nie katuje nie wyrywam go na kolo itp. co prawda smigam nim te 70km/h max nie raz i to wszystko:)

 

01675181221066491942.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dowiedziałem się że przez 2 dni nic nie zostało zrobione z moim chińczykiem, bo firmie Romet nie opłaca się wysyłać jednej linki do Warszawy. Skoro mam gwarancje to chyba powinni przysłać czy im się to opłaca czy nie. Tak mówił mechanik z serwisu, w którym zostawiłem skuter. A skąd mam wiedzieć że teraz nie wymieniają mi nowych części na używane starocia? Dziwna sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za serwis, że nie wie, że chińczyki mają w większości bardzo podobne linki? Czasem się tylko końcówkami różnią... mogli by wziąć równie dobrze od jakiegoś Zippa czy Kingwaya. No ewentualnie, jeśli kupują wszystko "na styk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za serwis, że nie wie, że chińczyki mają w większości bardzo podobne linki? Czasem się tylko końcówkami różnią... mogli by wziąć równie dobrze od jakiegoś Zippa czy Kingwaya. No ewentualnie, jeśli kupują wszystko "na styk".

Serwis Rometa jedyny w Warszawie, a takie rzeczy robi. Najchętniej zrobiłbym sam ta linkę bo przecież to filozofia żadna, ale wtedy strace gwarancje... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...