Skocz do zawartości

Zamiana na turystyka


Robertso444
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, każda sroczka swój ogonek chwali :)

BMW z mojego SIGu tez polecam :icon_mrgreen:

 

BTW: Turystyczne enduro wydaje sie byc najbardziej uniwersalnym moto.. a niektore sa wrecz b. uniwersalne, przykladowo taki LC8 - mozna tym zasuwac prawie jak scigiem (ciag ma okrutny), ale tez i bawic sie crossowo.. no i pomiedzy jest to, co mozna nazwac turystyka. A z czopera jest w miare wyprostowana pozycja :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak terz myślałem nad 1200GT muwię o roczniku bodajrze do 2005 albo 6 bo te najnowsze to zabardzo moim zdaniem mają jak bym określił wyprostowane linje

GT to taka nieco bardziej wypasiona wersja tej mojej cegly :)

 

@Hero: cos tam sie znajdzie..

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

.. i reszta: foto1, foto2, foto3, foto4, foto5, foto6

Jak widac z ostatnich fotek, ten motór mozna serwisowac samemu. Co jakis czas mozna wybrac sie do serwisu na wykasowanie bledow w komputerze, ale moja cegielka ma ponad 50kkm i jak na razie taka wizyta konieczna nie byla.. polecam sprzeta, pancerny jest a jednoczesnie dosc nowoczesny, wygodny i tani w eksploatacji.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaje się że to terz hyba nowszy model po 2005 bo owiewki ma proste od lampy w dół

No wlasnie wydaje Ci sie :icon_mrgreen:

To jest 2004 rok, i taka linie RS ma od bodajze 2001 roku, kiedy to dokonano liftingu, m. in. w wygladzie. Od 2005 roku (ale na 100% tej daty pewny nie jestem bo i nie interesowalo mnie to..) w GT sa juz nowe silniki, takie jak np. w K1200S (~170KM)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...