Skocz do zawartości

Podnośnik moto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!

 

Kiedyś na forum był temat w którym ktoś pokazywał własnoręcznie wyrzeźbiony podnośnik do moto. Nie mogę tego znaleźć. Macie może jakiś plan/rysunek takiego cuda? Zimą chcę wyrzeźbić takie coś dla swojego prosiaka. Chodzi mi o typ podnośnika który wsuwa się pod ramę i podnosi całe moto. Może być na gwincie zamiast siłownika hydraulicznego.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka!

 

Kiedyś na forum był temat w którym ktoś pokazywał własnoręcznie wyrzeźbiony podnośnik do moto. Nie mogę tego znaleźć. Macie może jakiś plan/rysunek takiego cuda? Zimą chcę wyrzeźbić takie coś dla swojego prosiaka. Chodzi mi o typ podnośnika który wsuwa się pod ramę i podnosi całe moto. Może być na gwincie zamiast siłownika hydraulicznego.

U mnie zdaje egzamin zwykły lewarek trapezowy(w makro po 50 dych)deseczka pod rame znajdz srodek i do gory moto stoi jak k...s u pana mlodego przed nocą poslubną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z takiego czegoś też korzystałem tylko że potrzebuję coś bezpieczniejszego. Zimą muszę znowu pół moto rozebrać - tylny wahacz, skrzynię biegów, koła P/T itd. Moto będzie tak stało kilka tygodni.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z takiego czegoś też korzystałem tylko że potrzebuję coś bezpieczniejszego. Zimą muszę znowu pół moto rozebrać - tylny wahacz, skrzynię biegów, koła P/T itd. Moto będzie tak stało kilka tygodni.

allegro, kolego allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taki podnośnik http://moto.allegro.pl/podnosnik-motocyklo...1235037606.html mam taki kilka lat ,służy do wymiany olejów,opon.I również do zimowania moto.Można poszukać w np. Makro i tam kupić go taniej.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie coś to jest bajer. Korzystałem z tego kiedyś. Mógłbym kupić, istnieje taka opcja ale sam chciałbym się pobawić w rzeźbienie. :biggrin: Ale chyba jednak kupię gotowca. Właśnie - jak jest z tym MAKRO - trzeba mieć działalność żeby się tam wbić? kiedyś z kolegą jeździłem po zaopatrzenie ale to dawno temu, nie wiem jak teraz. Mam MAKRO w okolicy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Makro nie mają tego cuda już. :icon_evil: Poszukam gdzie indziej.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten:

http://www.moto-akcesoria.pl/podnosnik-hyd...-quadow,p,19141

 

Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie robienia czegokolwiek przy moto bez tego urządzenia.

 

Pozdro

Ale za swój dałeś dwa razy tyle co ja.Gurim podnośniki pojawiają się w Makro co jakiś czas. Nie są stale na stanie.I trzeba na nie trafić lub znaleźć kogoś kto Cię o tym poinformuje.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Znajomek tam często bywa, będzie się rozglądał przy okazji. Jak do końca roku nie znajdę to się skuszę na Allegro. Ale sam też wyrzeźbię coś podobnego tylko prostsze, ot tak dla sztuki samej w sobie. Jesień idzie, nudno się robi na serwisie a nie potrafię siedzieć na d... i nic nie robić cały dzień. Muszę coś "dłubać".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...