Skocz do zawartości

BMW z Radomia


Staszek_s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy moze ktoś z Was zna tego alegrowicza lub ma na tyle blisko, aby zerknąć na ten motocykl?

http://moto.allegro.pl/bmw-r-850-r-dwa-dni...1215505681.html

 

Kusi mnie taki klasyk a trochę mam daleko, aby jechać w ciemno..

pzdr Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy moze ktoś z Was zna tego alegrowicza lub ma na tyle blisko, aby zerknąć na ten motocykl?

http://moto.allegro.pl/bmw-r-850-r-dwa-dni...1215505681.html

 

Kusi mnie taki klasyk a trochę mam daleko, aby jechać w ciemno..

pzdr Staszek

 

 

są takie miejsca z których nie kupuje się niczego co ma jeździć... Pleszew, Gniezno, Radom, Garwolin,Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Rawicz i jeszcze kilka...OCZYWIŚCIE SĄ WYJĄTKI i ten akurat takim może się okazać... są to jednak miejsca gdzie ryzyko jest DUŻE !!!

 

Poproś kogoś z Radomia... może akurat wato... są też normalni sprzedający ... ok przesadziłem... zdarzają się mniej nie normalni :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że kolega napisał to w forum Radom :)

Zgłosiłbym się do oglądania maszyny, ale myślę, że są ludzie bardziej kompetentni ode mnie :) No ale jakby się nikt nie zgłaszał, to pojadę obejrzeć tą beemkę

 

Pozdrawiam

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, jest jeszcze jedno takie samo koło Rzeszowa - też tam dałem podobną prosbę -nie ukrywam, że w tych kusi mnie relatywnie niska cena (a w zasadzie są dla mnie równie atrakcyjne, jak późniejsze 1150R), ale jak sie okaże, że coś z nimi nie tak, będę kombinował dalej :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze myślę patrząc po zdjęciach to jest maszyna od chłopaków z wulkanizacji na Limanowskiego,widziałem kilka ich moto do sprzedania i wiem,że kilka osób od nich kupiło i byli bardzo zadowoleni.Tego BMW osobiście nie widziałem i niestety nie znam się na tyle,żeby móc dokonać oględzin dla kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta BMka jest od chłopaków z limanowskiego. Znam ich dobrze i wiem że nie trudnią się składaniem i likowaniem sprzętów. W całości i w idealnym stanie sprowadzają je z Włoch. Zazwyczaj cenowo mają sprzety droższe od konkurencji ale jakością bez porównania. Polecam sie przejechac bo pewnie będzie warto.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM MOTOCYKL OD NIEGO I NIE JEDEN KUMPEL TAM KUPOWAŁ SPROWADZAJĄ NA PRAWDĘ LALECZKI Z WŁOCH NIE BITE 100% CHYBA ŻE SĄ BITE TO ICH WTEDY NIE ROBIĄ.

 

POLECAM

Co się drzesz :icon_question: :icon_mrgreen:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...