Skocz do zawartości

Sprzedam AUDI A6 2007 rok TDI


Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam audi a6 2007 rok. 2.0 TDI

Bezwypadkowy, ściągany dla siebie nie na handel w marcu 2010.

Serwisowany w ASO. Kolor srebrny.

Przebieg 180 000km

cena 63000zł

 

Heh, 180 tys. km, czyli za chwilę pół silnika do wymiany... bo to ten sam co tu:

 

http://vwszrot.pl/

 

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, 180 tys. km, czyli za chwilę pół silnika do wymiany... bo to ten sam co tu:

 

http://vwszrot.pl/

 

:bigrazz:

 

 

ale mundrol jesteś ...

poczytaj dobrze bo widać za mało w tym siedzisz... silnik do 2006r a po 2006r to troszkę coś innego , mimo że też 2.0 TDI.

 

Prawda jest taka że takie są przebiegi.... ale wiem wiem Ty jesteś jednym z tych którzy kupili passata z 98roku w TDI mają książke na 165 tyś km i cieszą się jaką to okazje kupili.

 

Nie masz pojęcia to się po prostu nie wypowiadaj... jest google i poczytaj o silnikach 2.0 TDI

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie inne:

jeżeli go ściągałeś dla siebie to dlaczego po tak krótki okresie użytkowania go sprzedajesz? ;)

Pozdro

 

 

autem jeździ dziewczyna, ciągle zgarniam opierd... że to nie automat. Chce kupić coś w automacie, niewykluczone że będzie takie samo auto tylko skrzynia inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mundrol jesteś ...

poczytaj dobrze bo widać za mało w tym siedzisz... silnik do 2006r a po 2006r to troszkę coś innego , mimo że też 2.0 TDI.

 

Prawda jest taka że takie są przebiegi.... ale wiem wiem Ty jesteś jednym z tych którzy kupili passata z 98roku w TDI mają książke na 165 tyś km i cieszą się jaką to okazje kupili.

 

Aleś mi dosrał, że hoho :icon_mrgreen: Aż "zamkłem" się w sobie :bigrazz:

 

Gratuluję też przenikliwości :bigrazz: Powiem Ci, że prawie trafiłeś... prawie... :bigrazz:

 

Nie Passata, a Mercedesa w124 CE.

Nie z 1998 roku, a z 1992.

Nie TDI, a 3,2 benzyna.

Nie mam książki na 165 tys. km, mam komplet dokumentów na 220 tys. km.

Nie cieszę się, jaką okazję kupiłem. Ale jeżdżę bezawaryjnie.

 

Byłeś bardzo blisko! :bigrazz:

 

Gratuluję, jasnowidzu! :bigrazz:

 

pozdr

 

PS Bezawaryjne TDI skończyły się na silniku 1Z - 90 KM, z prostą turbina. Silniki o mocach 110 i 130 KM były jeszcze w miarę. Na 2,0 o mocy 140 i 170 KM ludzie solidnie klną. Znajomy mechanik sporo się naszukał Audi A4 z 2007-2008 roku właśnie z motorem 1,9 TDI 130 KM, bo dwulitrówki często zwiedza od strony maski :bigrazz:

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś mi dosrał, że hoho :icon_mrgreen: Aż "zamkłem" się w sobie :bigrazz:

 

Gratuluję też przenikliwości :bigrazz: Powiem Ci, że prawie trafiłeś... prawie... :bigrazz:

 

Nie Passata, a Mercedesa w124 CE.

Nie z 1998 roku, a z 1992.

Nie TDI, a 3,2 benzyna.

Nie mam książki na 165 tys. km, mam komplet dokumentów na 220 tys. km.

Nie cieszę się, jaką okazję kupiłem. Ale jeżdżę bezawaryjnie.

 

Byłeś bardzo blisko! :bigrazz:

 

Gratuluję, jasnowidzu! :bigrazz:

 

pozdr

 

PS Bezawaryjne TDI skończyły się na silniku 1Z - 90 KM, z prostą turbina. Silniki o mocach 110 i 130 KM były jeszcze w miarę. Na 2,0 o mocy 140 i 170 KM ludzie solidnie klną. Znajomy mechanik sporo się naszukał Audi A4 z 2007-2008 roku właśnie z motorem 1,9 TDI 130 KM, bo dwulitrówki często zwiedza od strony maski :bigrazz:

 

 

krótko żeby nie robić śmietnika

 

1 - nie chciałem Ci dosrać

2 - przykład akurat z passatem nie był skierowany personalnie do Ciebie i nie było to zgadywanie ( to powinieneś wywnioskować z tekstu - więc sprostowanie Ci nie wyszło...)

 

Ja wiem swoje bo "przerobiłem" temat osobiście nie jednokrotnie...

klną na silnik przed 2006 ... sam masz auto z 92roku , u nas w polsce jednak jeździ mało aut od 2007... więc mają akurat w większości awaryjne silniki 2.0 TDI, a silniki 2.0 Tdi po 2006r mogę polecić... a teksty typu "... znajomy mechanik" - trafiają do mnie jak "tata Marcina powiedział"

 

Wysłałeś tekst o Passacie z silnikiem 2.0TDI z 2005roku i zasugerowałeś że to ten sam silnik.

To nie jest ten sam silnik, więc dalsze dyskusję to akademicka przepychanka. Nie miałeś racji i tyle.

 

poza tym to nie tamat co sądzicie o silnikach 2.0 TDI ... zapisz się na forum VW i tam się wykażesz :notworthy:

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzałeś auto i wyszło Cie taniej niż kupno w PL, to jest już podejrzane :)

 

a skąd wiesz ile zapłaciłem? Liczę się niestety ze stratą... kończy się rok ... i niestety auto się starzeje...

Ps... notabene mam jeszcze trochę euro kupionego po 3,30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym, forum zawsze jest tak ze jak ktos chce cos sprzedac czy cos to zawsze znajdzie sie ktos taki ze musi wielkie halo robic bo mu cos nie pasuje . Ja jestem zdania kupuejsz zadawaj pytania nie kupujesz po co sie pytasz?!

 

wreszcie zdrowe podejście :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym, forum zawsze jest tak ze jak ktos chce cos sprzedac czy cos to zawsze znajdzie sie ktos taki ze musi wielkie halo robic bo mu cos nie pasuje . Ja jestem zdania kupuejsz zadawaj pytania nie kupujesz po co sie pytasz?!

 

Hehehe tak się składa że jestem dokładnie w okresie zastanawiania się nad zmianą samochodu :) I dokładnie czytałem sobie o silnikach 2,0TDI montowanych w Audi. Dlatego temat przyciągnął moją uwagę ;)

 

Rafal_W-wa - być może nie jestem tak zorientowany jak Ty. Bazuję na opinii znajomego, motocyklisty i mechanika - gość na 25 lat doświadczenia zawodowego i kupując samochód, szerokim łukiem omijał 2,0 TDI. Mi też odradzał. Dodatkowo jeden mój klient mocno klnie na Paska 2008 2,0TDI - mówi, że chętnie by wrócił do poprzedniej wersji, którą miał z silnikiem 1,9 i nie wiedział, co to serwis...

 

Ale może oni obaj się mylą a ja powtarzam mylne opinie. W takim wypadku zwracam honor. Ale 2,0 TDI nie kupię, nawet jeśli to (moje) głupie uprzedzenie :P :)

 

pozdr

LYsY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe tak się składa że jestem dokładnie w okresie zastanawiania się nad zmianą samochodu :) I dokładnie czytałem sobie o silnikach 2,0TDI montowanych w Audi. Dlatego temat przyciągnął moją uwagę ;)

 

Rafal_W-wa - być może nie jestem tak zorientowany jak Ty. Bazuję na opinii znajomego, motocyklisty i mechanika - gość na 25 lat doświadczenia zawodowego i kupując samochód, szerokim łukiem omijał 2,0 TDI. Mi też odradzał. Dodatkowo jeden mój klient mocno klnie na Paska 2008 2,0TDI - mówi, że chętnie by wrócił do poprzedniej wersji, którą miał z silnikiem 1,9 i nie wiedział, co to serwis...

 

Ale może oni obaj się mylą a ja powtarzam mylne opinie. W takim wypadku zwracam honor. Ale 2,0 TDI nie kupię, nawet jeśli to (moje) głupie uprzedzenie :P :)

 

pozdr

LYsY

 

 

zdecydowanie lepsze jest 1.9 TDi, ale przecież nie kupisz dużego auta z takim silnikiem :( nie ma ich po prostu...

 

2.0 do 2006 to totalna porażka... potem zostały poprawione, miałem kilka aut powyżej 300 tyś i było wszystko jak najbardziej ok.

Wiadomo że to nie są takie jednostki jak była stara 1.9 90KM

 

Od groma jest poprzedniej A6 w 2,5 TDi ... to dopiero jest porażka jak siadają wałki rozrządu, widziałem wałek z uta z przebiegiem 140 tyś ... gdzie krzywek prawie nie było.

 

Autko zadatkowane :) bierze je rodzinka z Olsztynka... ale nie brali całej kaski na noc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...