Skocz do zawartości

Suzuki GSF 650N Bandit


Macjek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Czemu nikt nie dzwoni? Dobre moto w dobrej cenie a przebieg dla tego silnika przeciez zaden.

Bo napisales prawde ze lezal na lewo i prawo ^^

A za 10tys zl mozna kupic juz prawie salonowki prosto z zaganicy :D

Oczywiscie same "bezwypadkowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakbym miał kasę, na pewno bym się nim w szczególności zainteresował, gdybyś sprzedawał za "jakiś bliżej nie określony czas" to kto wie. Nie lubię okazji, nówek pięcioletnich z przebiegiem 20k, bez żadnych uszkodzeń za marne grosze w stosunku do niebitych sprzętów.

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam inaczej. Kolega pisze prawdę i jeżeli będzie ktoś szukał właśnie takiego bandziora, i będzie posiadał wiedzę na temat "niebitych" sprzętów to na pewno się zainteresuje.

Macjek, taka moja mała sugestia - wstaw więcej fotek aby pokazać, że moto jest w dobrej kondycji a na pewno ktoś się nim zainteresuje. Powodzenia :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za odzew chłopaki.

 

Marecki, uważasz, że fotki w albumie picasa to za mało? Wydawało mi się, że wyczerpują temat. Jeśli jednak za mało jest pokazane to postaram się o więcej fot przez weekend.

 

Przebieg - nie wysilam się i robię ok 10kkm rocznie, co daje przebieg mniej wiecej taki jaki ma moj bandit. Sam nie ufam średnim przebiegom 3kkm rocznie z Włoch, gdzie można latać cały rok. Niestety utarło się u nas, że przy 50kkm motocykl to złom. Dla większości rzędowych czwórek to jest lekkie pierdnięcie. Zawieszenie mam w bdb stanie przy 65kkm, wiec czego jeszcze chciec od motocykla? Moze i odstrasza taki przebieg ale ja po prostu nie jestem oszustem i w dupie mam to cale handel-cwaniactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...