Skocz do zawartości

Coz dalej poczac??


Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze aura na zewnatrz nastraja do rozwazan i glebszego zastanowienia sie nad tym co dalej rozpoczalem poszukiwanie sie za czyms co odpowiadalo by mi na przyszle 3-4 sezony...

 

O ile jeszcze o japoncu mozna znalezc zadowalajaca ilosc opini tak o wloszczyznie znacznie mniej.

Zalezy mi glownie na porownaniu tych dwoch motocykli pod wzgledem wlasciwosci jezdnych, generowanych emocji, awaryjnosci i ogolnie wszystkiego co przyjdzie wam do glowy :)

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile ze względu na wiek bym odpuścił...

Faktory tak ale Mile nie. Z tych 2 zdecydowanie Gix, bezawaryjny, ekonomiczny, fajnie się prowadzi i ma największego powera ze wszystkich ścigów z tamtych lat... Miałem takiego przez tydz :) Wszystko by było pięknie tylko po prostu jest wieeelki i brzydki-się nie przemogłem się.

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by było pięknie tylko po prostu jest wieeelki i brzydki-się nie przemogłem się.

Hehe, kwestia gustu. Dla mnie z kolei ten gixxer jest symbolem ściga ;) Syte, tłuste i dzikie krówsko.

Wydaje mnie sie, że Ernest ma racje, RSV może mieć już trochę dość po tylu latkach.

No i nawet do turystyki "ponoć" suza się nadaje.

Generalnie tak jak z każdym sprzętem. Pojedź, pooglądaj, pomacaj i przejedź się. Wtedy wszelkie wątpliwości odejdą precz i kupisz K1 ;)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moto mojego znajomego... stan jak na moje Fabryczny-powaga :lalag:

ja nie wiem co mu odbiło że chce go oddać za taką kase...

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 16 klockow to zdecydowanie przewyzsza moj budzet :D

Kasa jaka bede dysponowal to ok 9-10tys zl.

Na Aprilie moze wystarczy a na Dzinksa troche przymalo.

Dlatego zalozylem temat zeby dowiedziec sie jakis konkretow i czy warto jeszcze poodkladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgladac zaczne sie i tak dopiero w lutym badz marcu...

 

A teraz troche konkretow (glownie chodzi mi o Apke) jak tam wyglada serwis, awaryjnosc, spalanie i jak to wlasciwie jezdzi??

 

W Aprili najbardziej podoba mi sie to ze nie jest japonska masowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...